reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Asinka, u nas do niedawna tez tak mniej wiecej pobudki wyglądały ale teraz mały budzi się właściwie rano, bo po 5 dzisiaj. Wolalabym żeby raz w nocy się budził. Przystawianie na spiocha nie działa bo jeśli nie jest głodny to nie zje, nawet jak ma czkawke a jest najedzony to nie wypije.
Może powinna się cieszyć ze praktycznie przesypia noc ale wolalabym jednak żeby raz zjadł.
 
Asinka, u nas do niedawna tez tak mniej wiecej pobudki wyglądały ale teraz mały budzi się właściwie rano, bo po 5 dzisiaj. Wolalabym żeby raz w nocy się budził. Przystawianie na spiocha nie działa bo jeśli nie jest głodny to nie zje, nawet jak ma czkawke a jest najedzony to nie wypije.
Może powinna się cieszyć ze praktycznie przesypia noc ale wolalabym jednak żeby raz zjadł.
Oj zazdroszczę, choć i tak wspominając starszaka, to teraz jest cudownie. Ja bym się cieszyła, że przesypia całą noc. Jak tylko dobrze przybiera, to korzystaj ze spania [emoji4]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asinka, bylabym spokojniejsza gdyby tyle jadł ale wczoraj wieczorem do snu jadł 20 minut i zwymiotowal. Jednak za dużo dla niego. Zobacze jak będzie teraz przybierał na wadze bo do tej pory ładnie. W 7 tyg ok 2200.

Olgierda, po posiłku obchodze się z nim jak z jajkiem zeby nie ulał albo zwymiotowal. Nawet jak leży w lozeczku i cieszy się na widok karuzeli wymachujac lapkami i nóżkami to wypycha jedzenie z brzuszka ;-)
 
Oj u nas też problem z ulewaniem. Ogromny!! Ale lekarz mówił, że jeżeli tylko dobrze przybiera, mam się nie przejmować. W 9 tyg.przybrał 2400g, więc jest bardzo dobrze. W DE ponoć się mówi, że te dziecko, które dużo ulewa, najlepiej przybiera. I ponoć to 3 miesiące może trwać, a i nawet do 6 [emoji32]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj starszy ulewal do 8 miesięcy! A przybierał w zastraszającym tempie! Urodził się z waga 3600 a na pierwszych szczepieniach, jak miał 7 tyg ważył 6240! Sprawdzała ostatnio w książeczce.
To może one się przejadaja i dlatego ulewaja? Mój juz podczas odbicia robi Kleksa na podłogę. Po prostu słychać jak mu z buzki wylatuje.

Anitek co tam u Ciebie i Zoi?
 
Ostatnia edycja:
Ja w życiu tak często się nie przebierałam jak teraz, a stos do prania, to rośnie w zatrważającym tempie... to mnie pocieszyłaś z tym ulewaniem [emoji6]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem poobkladana tetrowymi pieluchami :p

Dziewczyny a jak z kupkami? U nas do niedawna przy każdym karmieniu, później kilka razy dziennie, następnie raz a teraz byla jedna na dwa dni. Normalne to? Brzuszek miękki.
 
Oj u nas już od dawna jedna kupa na 2 dni i to muszę jeszcze pomóc. Lekarz mi mowił, że jeżeli nic nie boli, to na piersi nawet do 5 dni może nie być kupy. Znaczy, że dobrze przeyswaja.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki:)
W sumie jak sie tak zastwnowie to im mniej kupek robi tym mniejsze problemy z brzuszkiem. Nie wiem czy to ma związek i czy dobrze myślę ale tak mi się wydaje.
Raz na dwa dni, ale za to jaka! :p Wszystko do prania po takiej kupce ;)
 
Do góry