reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@Agnes222 i jak tam się czujesz? Nadal w szpitalu?

A reszta dziewczyn jak tam?? :)
U nas kolejna fala upałów... nawet nie ruszam się z domu sama... :)
Ja już w domu. Podtrzymanie mnie jedna noc i wypuścili do domu. Wody są w dolnej granicy normy ale dziecko wagowo ok i przepływy też ok. Mam zgłosić się w piątek na badanie i zobaczą jak będzie. Czy do domu puszcza czy znowu położą :):)
 
Agnes najważniejsze że z maleństwem jest ok.
Dziobo i u mnie gorąco, też nie wychodzę z domu bo slabne, jedynie od rana jak jest mąż to na jakieś zakupy wyskakuje.

Ja wczoraj byłam na wizycie 2 cm rozwarcia główka w kanale już jest, lekarka się dziwi że nic mnie nie chwyciło. Przed wczoraj byłam na ktg to skurczy brak, ani jeden się nie zarejestrował za to aktywność dzidzi na bardzo wysokim poziomie, aż się położna dziwiła że na tym etapie może być aż takie ruchliwe

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam! I ja dzisiaj szpital zaliczyłam. Miałam mieć wywoływanie, a wysłali mnie do domu. Miałam tylko ktg i usg. Mały jeszcze nawet 3 kg nie ma, ale 51 cm. Także niech jeszcze może posiedzi.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie coś zaczyna się powoli dziac. Brzuch m się obniżył lekko lepki śluz nacisk na krocze czasami tak przy twrardnieniu kłuje że aż zaboli. Wczoraj wymiotowałam i dopadła mnie od 3 dni bezsenność . Budzę się godzina 2-3 w nocy na siku i potem z 2 godziny nie mogę zasnąć tak dziwnie nic nie boli nie ciągnie ciśnienie mieżyłam super a spać nie mogę. Potem rano odsypiam. Jutro znowu wizyta u gina z wynikami i aby sprawdzić czy tak dużo nadal na wadze przybiera. Wymaz super ogólne badania i moc też cukier żelazo wapno magnez również i mam przeciwciała na żółtaczkę więc gotowa jestem i na naturalny i cesarkę.
 
Ja wlasnie wyszłam z WC i ujrzałam 3 niteczki krwi, być może coś się jeszcze dziś rozwinie, jestem ciekawa bo co jakiś czas czuję jakby ukłucie na dole, może to szyjka się skraca.
Już sama nie wiem bo z pierwszą miałam wywoływany bo przenośilam. Czuje się jak pierworodka

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Agnes222 dobrze, że z maleństwem ok :) ale teraz to już pewnie siedzisz jak na szpilkach... Ja mam wizytę jutro i pierwsze KTG, strasznie jestem ciekawa co się nowego dowiem :) W sumie chciałabym usłyszeć, że mogę wcześniej urodzić :D

@asinka85 też już widzę, że nerwowo jak wywołanie mogłaś mieć....

Ciekawe, kiedy któraś z nas napiszę, że jej maluszek jest już na świecie :)
 
reklama
Kamila u mnie identyczne objawy. Dzisiaj koncze 37 tydz wg USG a wg OM jest juz 38.
Która z nas ma najwczesniejszy termin?
Ja mam z miesiączki na 26 sierpnia a z USG na 8 sierpnia. Gin powiedział że jeżeli tak będzie rósł i będzie cesarka do ok 2 tygodnie wcześniej o terminu z miesiączki. Tylko że to 35tc i po zmianach w organizmie wątpię czy bym donosiła do tego terminu z miesiączki i ile wtedy będzie ważył Filip

To Ty już spokojnie w terminie. Ja jeszcze 3 tygodnie muszę poczekać Julka urodziła się 10 dni przed terminem z miesiączki
 
Do góry