reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Zaczęłam się zastanawiać nad torba do szpitala i jest tych rzeczy sporo i dla młodego i dla mnie pieluchy ubranka kosmetyki- bierzecie rożek? Koszule bielizna kosmetyki dla mnie podkłady reczniki. Nie wiem to chyba walizka na kółkach.
 
Hej dziewczyny, jestem po wizycie :)
Dzisiaj wszystko ok, mały należy raczej do"Drobniaczkow" , tak wyraził się lekarz. Wazy 1820 g.
Ale tak jest od poczatku wiec nie jestem zdziwiona.
 
Hej dziewczyny, jestem po wizycie :)
Dzisiaj wszystko ok, mały należy raczej do"Drobniaczkow" , tak wyraził się lekarz. Wazy 1820 g.
Ale tak jest od poczatku wiec nie jestem zdziwiona.
A który masz tydzień dokładnie? Ja miałam 2 dni temu wizytę i Mały miał 1857g w 33 tyg.
Ale dobrze, że wszystko w porządku [emoji4][emoji106]
 
Od kilku dni mam dużo mniejszy apetyt Filip jest duży i chyba uciska na żołądek Dodatkowo mnie się rusza. Może nie ilościowo ilość ruchów jest ok ale już tak się nie przewraca przemieszcza i bardziej niż kopię to jakby przeciąga. Wystawia no nogę naciągając skòrę. Mam USG za 2 tygodnie ale sama czuję że już ciaśniej U mnie dopiero 30tc więc jeszcze trochę
 
Czy na każdej wizycie Wasz gin sprawdza szyjkę? Moj na ostatniej sprawdzał ale wcześniej sporadycznie może że 2razy. Czytałam gdzieś że po 30tc powinien sprawdzać na każdej i robić wizyty co 2 tygodnie. Zobaczymy jakoś najbardziej mam obawy właśnie co do szyjki. Chociaż do tej pory wszystko ok 3.5 cm twarda szczelna ale wiem że potrafi się zmienić nawet z wizyty na wizytę. Myślę o tym ze względu na skurcze przepowiadające które mam jak w pierwszej ciąży już od 20tc i są coraz częstrze. Fakt nie bolesne i nieregularne i w poprzedniej ciąży dotrwałam do terminu. Jednak to było 10 lat temu. Będę nalegała teraz na każdej wizycie na badanie.
 
reklama
Czy na każdej wizycie Wasz gin sprawdza szyjkę? Moj na ostatniej sprawdzał ale wcześniej sporadycznie może że 2razy. Czytałam gdzieś że po 30tc powinien sprawdzać na każdej i robić wizyty co 2 tygodnie. Zobaczymy jakoś najbardziej mam obawy właśnie co do szyjki. Chociaż do tej pory wszystko ok 3.5 cm twarda szczelna ale wiem że potrafi się zmienić nawet z wizyty na wizytę. Myślę o tym ze względu na skurcze przepowiadające które mam jak w pierwszej ciąży już od 20tc i są coraz częstrze. Fakt nie bolesne i nieregularne i w poprzedniej ciąży dotrwałam do terminu. Jednak to było 10 lat temu. Będę nalegała teraz na każdej wizycie na badanie.
Mi bada lekarz od początku na każdej wizycie. A mam co 4 tygodnie. Do tej pory było ok. Poproś żeby badał za każdym razem, będziesz spokojniejsza.
 
Do góry