reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja wcinam camembert podobny do brie gdzieś czytałam że taki można. Uwielbiam też paprykę marynowana z serkiem mniam. Co do owoców hit były truskawki potem czereśnie teraz arbuz No i lody Poprawiły mi się wyniki żelaza i pożegnałam anemię i mam znowu lekki wstręt do mięsa. Mam wrażenie że czasami nie dogadujemy się z Filipem co do smaków. Ostatnio piekłam kaczkę z żurawinami. Już jak się piekła nie spodobał się mu zapach mięsa i nawet nie trąciłam. Ja miałam ochotę jak kupowałam a synuś przeciwnie. Wcielam tylko ziemniaczki i sałatę. Albo ja pyzy z mięsem a Filip pierogi z wiśniami
 
reklama
Ja akurat tego typu serów nie lubię wiec trudno mi doradzać;))
Ja mam dziś taki apetyt ze aż mnie buzia boli od jedzenia :p
Wyprawke domykam. Prawie juz wszystko mam. Nie mam jednorazowych majtek. Jakie kupowalyscie? Czy któraś tez nosi duży rozmiar jak ja? :szok:
 
@aneczqa ja jeszcze nic z takich rzeczy dla mnie do szpitala nie mam [emoji14] jedynie probki wkladek laktacyjnych z lovi :) a czy te jednorazowe majtki sa konieczne? Czy wystarcza normalne bawelniane i podklady poporodowe? U was w szpitalach wymagaja tego?

 
Wyprawke domykam. Prawie juz wszystko mam. Nie mam jednorazowych majtek. Jakie kupowalyscie? Czy któraś tez nosi duży rozmiar jak ja? :szok:

Ja kupowałam całą wyprawkę na allegro. Też duży rozmiar, ale to przy pierwszych ciążach. Teraz w Niemczech oprócz ubrań i kosmetyków dla siebie oraz dla Małego na wyjście nic nie muszę mieć. I to chyba mnie bardziej przeraża, bo mam obawę, że czegoś nie wezmę...[emoji13]
 
Aha. Powiem Ci z doświadczenia, że nie są one konieczne. Przy pierwszej ciąży miałam, ale polecono mi chodzenie z samą tą dużą podpaską i było o wiele wygodniej i jakoś przewiewniej.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Vercia, asinka, U nas w szpitalu nie trzeba mieć tych siateczkowych majtasow ale z kolei tych zwyczajnych NIE WOLNO mieć. Przy pierwszym porodzie chodzilam bez tych siateczkowych i było mi niewygodnie wiec pomyslalam żeby teraz kupic. Chociazby żeby dojść korytarzem pod prysznic i takie tam.
 
Ja też już prawie ogarnięta zostały mi kosmetyki. Baza do fotelika szukam używanej do babyactive Shell- jakby któraś natrafiła byłabym wdzięczna za info. Laktator za poradą położnej kupię po porodzie.
 
Kamila dziękuje za namiary :*
Z kolei ja laktator kupie jeszcze przed porodem. Położna tez mi mówiła żeby po porodzie kupić ale mam zle doświadczenia z zastojami pokarmu i wtedy laktator spowodował ze przestałam panikowac, uspokoilam się i uwierzylam ze dam rade! Nie będę kupowała elektrycznego tylko ręczny, taki jak miałam z Filipem, avent, sprawdził się doskonale i był wystarczający.

Dziewczyny, wczoraj chyba przedawkowałam truskawki :p
 
reklama
Kamila dziękuje za namiary :*
Z kolei ja laktator kupie jeszcze przed porodem. Położna tez mi mówiła żeby po porodzie kupić ale mam zle doświadczenia z zastojami pokarmu i wtedy laktator spowodował ze przestałam panikowac, uspokoilam się i uwierzylam ze dam rade! Nie będę kupowała elektrycznego tylko ręczny, taki jak miałam z Filipem, avent, sprawdził się doskonale i był wystarczający.

Dziewczyny, wczoraj chyba przedawkowałam truskawki :p
Hm, może i jak tak zrobię. Z Julka też miałam ręczny i użyłam może raz. A jak będzie potrzeba kupię elektryczny. Tak mam że lubię wszystko mieć załatwione
 
Do góry