reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Kurcze a może mała ma przeczucie i dzidzia was jeszcze zaskoczy [emoji6]

Powiem wam jeszcze, że starsza z kolei jak byłam w drugiej ciąży to tak bardzo chciała siostrę, ze nie znając jeszcze płci już jej tłumaczyłam że jak będzie chłopiec to też go będzie kochać... i dostała to co chciała czyli siostrę;) A tak serio to nie wierzę w pomyłki one się zdarzają wiem ale nie mnie.
 
reklama
@Patysia152 Witaj w gronie audi. Ja też swojej perełki nie oddam za żadne skarby! :D

@dona1710 Witaj wśród nas ;) Przyzwyczaisz się do naszej produkcji postów ;P

@Joanna1987 Rewelacyjne wieści!! Gratulacje zdrowej Zuzieńki! :)

@luska1979 Moje NT wahadło się w granicach 1,5-1,7 u obojga lekarzy więc jest spoko ;)

Ja lubię mieć pomalowane paznokcie. W sumie zawsze mam. :) Staram się żeby były dłuższe, ale często mi się łamią.

@o.paulina Z pasami prawnie jest tak, że zwolniona z ich zapisania jest kobieta w widocznej, zaawansowanej ciąży. Ale w razie wypadku pasy nacisną na brzuch i tyle.. A jak nie masz pasów, to lecisz brzuchem do przodu i go miażdżysz.. Nawet sobie nie wyobrażam ich nie zapisać, robię to z automatu i tyle. Nie cisną one tak bardzo.. Właściwie to nie zwracam na nie uwagi. ;)

@Lenka082 Super, że kolejna wizyta udana ;)

Ja właśnie relaksuje się w domu po wizycie u fryzjera! Boże uwielbiam tą kobietę, robi cuda z włosów! ;D Do tego herbatka, słodkości i miła rozmowa, no super! :)

 
[QUOTE="o.paulina, post: 14917404, member: 169849

To w ciąży kobieta nie jest zwolniona z zapinania pasów? Poprawcie mnie jeśli się mylę, bo ja jeżdżę bez zapiętych..
[/QUOTE]

@o.paulina - w kodeksie widnieje zapis o mozliwosci jezdzenia bez pasow w WIDOCZNEJ ciazy, nie ma okreslonego tygodnia, miesa ani nic. Wiec na pewno jakbys zostala teraz skontrolowana za brak pasow to dostalabys mandat, wydaje mi sie ze ten przepis moze zwalniac od mandatu dopiero kolo 30tc, kiedy faktycznie pan policjant bedzie widzial ze to ciaza a nie bedzie sugerowal Ci ze to prostu kebab [emoji2] [emoji2] [emoji2]
 
[QUOTE="o.paulina, post: 14917404, member: 169849]

To w ciąży kobieta nie jest zwolniona z zapinania pasów? Poprawcie mnie jeśli się mylę, bo ja jeżdżę bez zapiętych..
[/QUOTE]

- w kodeksie widnieje zapis o mozliwosci jezdzenia bez pasow w WIDOCZNEJ ciazy, nie ma okreslonego tygodnia, miesiaca ani nic. Wiec na pewno jakbys zostala teraz skontrolowana za brak pasow to dostalabys mandat, wydaje mi sie ze ten przepis moze zwalniac od mandatu dopiero kolo 30tc, kiedy faktycznie pan policjant bedzie widzial ze to ciaza a nie bedzie sugerowal Ci ze to po prostu kebab [emoji2] [emoji2] [emoji2][/QUOTE]
 
My tez o płci nie mówiliśmy przy nich. Ale najlepsze jest to że obie chcą dziewczynkę.
[UOTE="dona1710, post: 14917570, member: 171388"]U mnie najgorsze, że młodsza nastawiła się na brata ,nie wiem czemu,nigdy przy niej nie rozmawialiśmy o płci dziecka, zawsze tylko wspominaliśmy, że chcemy jeszcze dzidziusia. Jak jej napomknęłam, że może być siostrzyczka to mi powiedziała, że ona się modliła o braciszka bo siostrę już ma a lekarz mógł się pomylić i jej nie przegadasz ona wie lepiej :-D[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
My tez o płci nie mówiliśmy przy nich. Ale najlepsze jest to że obie chcą dziewczynkę. Tekst starszej gdy jej powiedziałam że prawdopodobnie córa - "e, ja to od początku tak myślałam, po co ci chłopak oni tacy niegrzeczni są" (co najmniej jakby dziewczyny były grzeczne:-D). Natomiast młodsza-"siostrę wolę, i ciuchów nie musisz kupować, tyle fajnych ubrań masz po nas " . Jak zwykle racjonalność do potęgi.
[UOTE="dona1710, post: 14917570, member: 171388"]U mnie najgorsze, że młodsza nastawiła się na brata ,nie wiem czemu,nigdy przy niej nie rozmawialiśmy o płci dziecka, zawsze tylko wspominaliśmy, że chcemy jeszcze dzidziusia. Jak jej napomknęłam, że może być siostrzyczka to mi powiedziała, że ona się modliła o braciszka bo siostrę już ma a lekarz mógł się pomylić i jej nie przegadasz ona wie lepiej :-D
[/QUOTE]

Hahaha.... U mnie starsza to w ogóle nic nie chce tzn w ogóle młodszego rodzeństwa już.
 
Dziewczyny napewno poczujecie już za niedługo ruchy.
Patysia152 my z kolei jesteśmy wierni marce volvo ....to było nasze pierwsze auto w UK i od tamtego czasu tylko volvo.
Dona1710 mi się od czasu do czasu zdarzają jeszcze poranne mdłości.
Joanna1987 ale super.Gratuluję zdrowej dziewczynki.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Luska cytologia 2 więc jest dobra, ale wyszły w niej liczne bakterie i coś tam jeszcze z nimi związanego. Nie pamiętam bo się wkurzyłam. A gin wspomniał że czytając razem mocz i cyto kiepsko to wygląda bo może oznaczać że jakieś dziadostwo siedzi w nerkach. Bo nie mam żadnych dolegliwości, a to nerki właśnie późno dają znać jak już jest kiepsko.
 

Hahaha.... U mnie starsza to w ogóle nic nie chce tzn w ogóle młodszego rodzeństwa już.[/QUOTE]

Kurcze ale reakcje podobne, pewnie dlatego że wiedzą co ich czeka, a młodsze żyją w nieświadomości
 
Ostatnia edycja:
Luska ja jeżdżę fiatem stilo.

Pisalyscie o białych listwach. Mam je weszedzie. Teraz miałam malowanie w salonie i kuchni i wymieniam na nowe. Roomba poniszczyla nam rogi a przy bieli to się bardzo rzucało w oczy. Mieliśmy z mdfu a teraz bedziemy mieć drewniane. Nie wiem czy bra lepsze. Po jakimś czasie się okaże. Będą zakładać nam za ok2-3 tyg. Dam znać. Oczywiście widać na nich szybciej kurz niz na ciemniejszych. Generalnie one są delikatniejsze. I nie zawsze jest taki widok jak w katalogach.Teraz wiem, ze nie mogę je za bardzo moczyć myjąc podłogę. Przy białych drzwiach nie wyobrażam sobie innego koloru, zwłaszcza przy jasnym wnętrzu. Jestem zakochana w białych listwach :)
 
reklama
Hahaha.... U mnie starsza to w ogóle nic nie chce tzn w ogóle młodszego rodzeństwa już.
Reakcja na info o ciąży- obie się popłakały - starsza ze złości, (po dwóch dniach jej przeszło i teraz się chwali) młodsza z radości (to było jej skryte marzenie nie chciała mam mówić tylko napisała list)
Kurcze ale reakcje podobne, pewnie dlatego że wiedzą co ich czeka, a młodsze żyją w nieświadomości[/QUOTE]
Fajnie że starszej przeszło bo u mnie starsza tylko przyjęła do wiadomości i nic więcej na ten temat wiedzieć nie chce nic nie pyta. Chociaż ostatnio jak oglądałam wózki na necie to stanęła kolo mnie i mówi "ten jest fajny" :tak: może jej przechodzi.
 
Do góry