reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dona ja do konca 15 tyg wymiotowalam.

W pierwszej ciazy bylo gorzej. Do 6 miesiaca. A jak sie skonczylo to 21kg przybylo :biggrin2:
 
reklama
U mnie najgorsze, że młodsza nastawiła się na brata ,nie wiem czemu,nigdy przy niej nie rozmawialiśmy o płci dziecka, zawsze tylko wspominaliśmy, że chcemy jeszcze dzidziusia. Jak jej napomknęłam, że może być siostrzyczka to mi powiedziała, że ona się modliła o braciszka bo siostrę już ma a lekarz mógł się pomylić i jej nie przegadasz ona wie lepiej :-D

Mój synek nastawił sie na siostrzyczkę i też mu nie przegadasz. A imię jej nawet wybrał. Nie wiem dlaczego ale upiera się przy Diamond - jak jakaś striptizerka czy coś w tym stylu Hahahahaha [emoji184][emoji184][emoji184]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
wróciłam do domu i zamiast grzać obiad rzuciłam się na .. popcorn haha

ja tam całe życie chciałam dziewczynkę, jest chłopak i jesteśmy szczęśliwi, bo płeć dziecka to nie odpust - tego się nie da wybrać .. najważniejsze, że zdrowe, reszta się dla nas nie liczy. Czekamy na Szymka, a też krótko nie próbowaliśmy :sorry2:

wczoraj w brzuchu czułam coś jakby .. bicie serca :huh: dziwne odczucie mieć serce w brzuchu, może to był jakiś kopniak? :huh:
 
@dona1710 Mąż chce trójkę, ale liczę że zmięknie bo jeszcze pierwsze mu się nie urodziło i nie wie co go czeka. :D
Ja kiedyś trzymałam się takiej swojej zasady i u mnie model rodziny, (najlepszy) to 2+2 ale od dwóch lat nie myślałam o niczym innym tylko jak namówić meza na trzecie hehe udało się i jestem najszczesliwsza kobieta na ziemi. Uwielbiam te swoje skarby jestem w nich zakochana [emoji7]

 
Wiecie co zjadłam takie ogromne lody koktajlowe 450ml sama
[emoji51] trochę mnie przymuliły ale już wracam do życia. Za raz mężu wraca na obiadek zrobiłam fasolke po bretońsku słonko wyszło może uda się wyjść na spacer [emoji4]

 
No ja mam przechlapane muszę powiedzieć :crazy: Wymioty co wieczór,zapachy... wszystkie kosmetyki do wymiany bo śmierdzą, bóle głowy, spać mogę 24h.....Ja mam termin dopiero na koniec sierpnia i zaczynam 14 tydzień, ale ile można.:angry:
Ja też zaczęłam czternasty tydz. I też mogła bym spać duuuuuzo

 
U mnie najgorsze, że młodsza nastawiła się na brata ,nie wiem czemu,nigdy przy niej nie rozmawialiśmy o płci dziecka, zawsze tylko wspominaliśmy, że chcemy jeszcze dzidziusia. Jak jej napomknęłam, że może być siostrzyczka to mi powiedziała, że ona się modliła o braciszka bo siostrę już ma a lekarz mógł się pomylić i jej nie przegadasz ona wie lepiej :-D
Kurcze a może mała ma przeczucie i dzidzia was jeszcze zaskoczy [emoji6]

 
reklama
witam
od dzisiaj oficjalnie jestem na zwolnieniu, więc na spokojnie.
U maluszka wszystko w porządku, widziałam jak się kręci, słyszałam serduszko.
Po wizycie u gina poszłam do fryzjera i od razu lepiej się czuję i wyglądam jak człowiek :p
Szyjka długa a plamienia najprawdopodobniej z nadżerki, odebrałam też cytologię i nie jest źle:)
sorki że tak o sobie tylko ale nie czytałam jeszcze Was
 
Do góry