reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
moje dziewczyny cieszą się, że będą miały rodzeństwo ale obydwie chcą siostrę, młodsza powiedziała że jak będzie brat to nie będzie się z nim bawić
 
reklama
A powie
Pamqsku to jeszcze prawie pół roku do naszych porodów.
U nas pogoda zdradliwa...niby jest ciepło ale te ciepło takie zdradliwe.
Twoja córeczka też tak fanka frozen?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Powiem Ci ze jakas wielka fanka nie jest:) w przedwzkolu troche podlapala.. Wie kto to Elsa I Anna, ma puzzle z nimi I czasami pospiewamy mam Te moc :) ale Nic poza tym... Ale Ta posciel widziala w sklepie I bardzo jej sie spodobala:) to obiecalam ze jej kupie:)
 
@Patysia152 Witaj w gronie audi. Ja też swojej perełki nie oddam za żadne skarby! :D

@dona1710 Witaj wśród nas ;) Przyzwyczaisz się do naszej produkcji postów ;P

@Joanna1987 Rewelacyjne wieści!! Gratulacje zdrowej Zuzieńki! :)

@luska1979 Moje NT wahadło się w granicach 1,5-1,7 u obojga lekarzy więc jest spoko ;)

Ja lubię mieć pomalowane paznokcie. W sumie zawsze mam. :) Staram się żeby były dłuższe, ale często mi się łamią.

@o.paulina Z pasami prawnie jest tak, że zwolniona z ich zapisania jest kobieta w widocznej, zaawansowanej ciąży. Ale w razie wypadku pasy nacisną na brzuch i tyle.. A jak nie masz pasów, to lecisz brzuchem do przodu i go miażdżysz.. Nawet sobie nie wyobrażam ich nie zapisać, robię to z automatu i tyle. Nie cisną one tak bardzo.. Właściwie to nie zwracam na nie uwagi. ;)

@Lenka082 Super, że kolejna wizyta udana ;)

Ja właśnie relaksuje się w domu po wizycie u fryzjera! Boże uwielbiam tą kobietę, robi cuda z włosów! ;D Do tego herbatka, słodkości i miła rozmowa, no super! :)

My teraz tez. W koncu mamy to wszystko co chcielismy w samochodzie :) teraz zostalo splacanie haha :)

Oj ale bym chciala do fryzjera... ale tutaj nie mam nikogo zaufanego.. :(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Joanna1987 super wieści! Gratuluję dziewuszki! U nas w rodzinie są już dwie Zuzie więc trzecia odpada ;)
@dzag82 niezły patent z tymi pasami. Oczywiście wypróbowałam. Tylko że mam odruch odpinania :) potrzebuję chwili żeby zakumać że się nie odpina.
@Patysia152 za chwilę będzie cieplej to może mąż znowu zostawi Ci autko.
@luska1979 w sumie źle nie macie z tą pracą. W Polsce mi się kompletnie nie opłaca na pół etatu pracować - sam dojazd i ewentualnie żłobek pokrywa, więc na to samo wychodzi.
@natalkuś :D padłam hahaha ciekawe czy i my siusiaka dorobiliśmy [emoji23]
@dona1710 a to ciekawe, nie słyszałam o takiej metodzie. Może jednak się pomylił ;)
@--Aga-- spróbuj sposób dzag. Masz zapiety pas ale nie na brzuchu.
@Hola77 ach te starszaki... zawsze powtarzam że ten pierwszy ma najgorzej ;) u nas córka też się cieszy na rodzeństwo, ale nie wie jak to jest :)

Ale naskrobałyście :)
Kupiłam ten balsam i jestem mega zadowolona. Fajnie pachnie też. Idę ogarnąć co nieco bo cały dzień mi przeleciał.
Za niedługo też pikowanie pomidorków już więc też się zaopatrzyłam w sprzęt do rozsady :) ale wiem że w ogródku to się w marcu już nie schylę....


Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Najpierw musi je podreperowac... :(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@GuaRaNa Wiesz.. Ja nie jestem zwolenniczką połowy pasów bezpieczeństwa, więc odpada zapinanie ich tylko na górze. :) Może i wygodniej, ale mniej bezpiecznie. Zostaje przy klasycznej opcji, lepiej nie kusić losu, a na pewno zrobią w razie czego mniej szkód, niż jakby ich w ogóle nie było ;)

 
Podczas spaceru wypilam maly soczek pomaranczowy tymbarka. Alez ja wymiotowalam po nim. Nigdy wiecej. O fu
 
Idź spać, odpoczniesz.
próbowałam, niestety ..
wzięłam kąpiel - odrobinę lepiej, obstawiam, że to chwilowe odczucie ..

zła jestem na samą siebie, powinnam odpoczywać, a myślę o wszystkim innym dookoła, o tym, że muszę iść do roboty nawet, gdy źle się czuję .. napięcie brzucha nie pomaga ..
przepraszam, że tak egoistycznie tym razem .. :hmm::sad:
 
Oj dziewczyny.. Już mogły by Wam minąć te złe dolegliwości.. Choć i mnie dziś coś pobolewa. Ale raczej za wysoko na dzidzię, bo nad pępkiem po prawej stronie..
Ale na pocieszenie dostałam paczkę z BebiPtogram i przysłali kocyk sensoryczny dla Tymka ;)

 
o.paulina w PL nie musisz mieć zapiętych pasów ale tak jak Dzag napisała warto się zastanowić co jest lepsze w takiej sytuacji.Więcej krzywdy sobie narobisz jak nie masz pasów zapiętych a będziesz miała stłuczkę że już o poważnym wypadku samochodowym nie wspomnę.
Dona1710 jak już masz 2 dzieci tej samej płci to wzrasta ryzyko że 3 też będzie tej samej płci.Choć niektórym się udaje za 3 lub 4 razem spełnić marzenie o płci przeciwnej.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Współczuję złego samopoczucia [emoji34]

Mnie wzięło na porządki. Mam cały plan ale ostatnio średnio go realizowałam.
Wysprzątałam domową apteczkę (cała siata lekarstw po terminie) ciekawe w której aptece to zutylizuję :) oraz szafkę z herbatami i kawą bo tam też niezłe perełki były.

@--Aga-- ja za to dostałam dzisiaj patelnię grillową za punkty z bp, ale też się cieszę [emoji23]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry