reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Na szczęście wszystko okej, serduszko bije,nie wiedzą skąd krwawienie, narazie wszystko okej. Zostawili mnie na oddziale na obserwację, dostałam narazie duphaston i miałam krew pobraną. Uff najważniejsze że z fasolką wszystko dobrze...miałam taką traumę jak mnie wieźli...ten sam oddział co przy poronieniu, to samo usg gdzie wtedy mi powiedzieli że nie ma tętna, no masakra...

Gratuluje nowych serduszek!! [emoji7] [emoji7] [emoji7]

f2w39jcg7d50h0ge.png
super ze wszystko w porządku cieszy to nas
 
Kobietki. Ile u was kosztuje prywatnie betahcg ? Jutro chce jechac sobie zroobic zeby ginekolog w piatek juz miala wglad ale zajechalam do szpitala i jak usyszalam 40zl troche sie przerazilam. Czytalam ze to koszt 15-20zl a tu u mnie w szpitalu az tyle ?? Masakra.. No ale jak trzeba to trzeba... :)
Jutro mam dzien wolny od pracy jade wlasnie na bete oraz w poszukiwaniu sukienki na sylwestra :D
 
Kobietki. Ile u was kosztuje prywatnie betahcg ? Jutro chce jechac sobie zroobic zeby ginekolog w piatek juz miala wglad ale zajechalam do szpitala i jak usyszalam 40zl troche sie przerazilam. Czytalam ze to koszt 15-20zl a tu u mnie w szpitalu az tyle ?? Masakra.. No ale jak trzeba to trzeba... :)
Jutro mam dzien wolny od pracy jade wlasnie na bete oraz w poszukiwaniu sukienki na sylwestra :D
u nas 35zl pewnie co miejscowości to inaczej
 
Ja dzisiaj nagle poczułam mokro... też się strasznie przerazilam... Ale to tylko sluz ... :)
Myślę że nie możesz się tak stresować... Na pewno to trudne ale myślę że tymi nerwami tylko możesz zaszkodzic

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny intymne pytanie ..
Ostatnio przestałam się jakoś specjalnie golic tam na dole, bo później wrastające włoski doprowadzają mnie do szału.
Czy myślicie że do ginekologa muszę się specjalnie pięknie golic? Ostatnio tak zrobiłam i 3 dni się męczyłam.. :(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny intymne pytanie ..
Ostatnio przestałam się jakoś specjalnie golic tam na dole, bo później wrastające włoski doprowadzają mnie do szału.
Czy myślicie że do ginekologa muszę się specjalnie pięknie golic? Ostatnio tak zrobiłam i 3 dni się męczyłam.. :(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
nie musisz , kiedys oglądałam nawet, ze odradzają golenie,bo może kobieta nabawić sie infekcj, takze nie przejmuj sie jest mnóstwo takich kobiet. Współczuję wrastania włosków , ja nigdy nie miałam tak, ale mój mąż kiedys klatę ogolił to się męczył bo gdzie nie gdzie ropke miał od wrastania, a ty jesteś z natury brunetka?
 
Kobietki. Ile u was kosztuje prywatnie betahcg ? Jutro chce jechac sobie zroobic zeby ginekolog w piatek juz miala wglad ale zajechalam do szpitala i jak usyszalam 40zl troche sie przerazilam. Czytalam ze to koszt 15-20zl a tu u mnie w szpitalu az tyle ?? Masakra.. No ale jak trzeba to trzeba... :)
Jutro mam dzien wolny od pracy jade wlasnie na bete oraz w poszukiwaniu sukienki na sylwestra :D
U mnie 29zł, więc pewnie co miasto to inne zwyczaje, w poprzedniej ciąży płaciłam 36zł więc o dziwo u nas staniało :)
 
reklama
nie musisz , kiedys oglądałam nawet, ze odradzają golenie,bo może kobieta nabawić sie infekcj, takze nie przejmuj sie jest mnóstwo takich kobiet. Współczuję wrastania włosków , ja nigdy nie miałam tak, ale mój mąż kiedys klatę ogolił to się męczył bo gdzie nie gdzie ropke miał od wrastania, a ty jesteś z natury brunetka?
Tak brunetka. Wszędzie mam włosy gęste i grube[emoji14]Więc odrastanie jest straszne. Tylko bym się cały czas drapala.
Pierdziele nie będę się golic. Chyba najważniejsze jest to że jest czysto[emoji14]Ponad to mam nadzieję że nie będzie mi znowu tam zaglądać bo chyba nie ma już po co. Ja chcę usg ! :D


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry