reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@Adeline89 mnie jajniki nie bolą ale właśnie jak się w nocy przekręcam albo jak za szybko wstanę z pozycji leżącej to coś mnie tam ciagnie strasznie, jakby coś miało mi się tam oderwać
no mam podobne odczucie jakby jajnik mnie rwał , zależy z której strony się obracam

A jak wy tam dziewczyny śpicie, u mnie dość problem duży bardzo lubię spać na brzuchu, ale odkąd się dowiedziałam śpię na bokach , i męczy mnie to, ale trzeba się przezwyczaiać, a mówią,że na wznak też nie jest korzystnie w późniejszej ciąży, bo jakąś tętnice się uciska i mało tlenu dostarcza do dziecka
 
@Adeline89 teraz to śpię w różnych pozycjach a i tak w żadnej nie jest mi wygodnie :/ a co to będzie za kilka miesięcy :p niby jak dzieciątko jest już większe to trzeba spać na lewym boku bo wtedy tętnica nie jest uciskana. Ale mamaginekolog (polecam Wam jej instagram albo fb) obaliła ten mit.
 
Też się tym martwilam. Jak się przekręcam coś mnie ciągnie i boli. Jak coś sięgam to też mam to samo uczucie. Chyba tak powinno być skoro wszystkie już we trzy to mamy ;)
 
mój to dzisiaj się wystraszył, że mnie tak zabolało ,aż spać nie mógł

Najlepsza jest akcja z przytulankami, nie raz jest, ale jak już się mega napali i nie może wytrzymać, nie powiem mi też się chcę, ale się boję, no i po przytulankach później przeżywa i żałuję hehe ,że robiliśmy nie mogę z niego, wkurza mnie i śmieszy, bo pierw namawia a później martwi się i mnie tym
 
Witam, melduję się po wizycie :-)
Fasolka 0,73cm, ciąża między 6t4d a 7tg. Serduszko bije słyszałam :-)
Mam małego krwiaka i dostałam duphaston na 3 tyg, następna wizyta 11styczeń dopiero, długi miesiąc przede mną :-)
Adeline- śliczny kolor włosów :-)
Truskawka gratuluję i tobie udanej wizyty :-)
Ikulka super beta, kiedy idziesz do ginekologa?
Marii19 daj znać co się dzieje, trzymamy wszytkie kciuki !!!

Właśnie ugotowałam zupę ogórkową haha, a jeść to co chwilę bym mogła :p
Co do spania to na późniejszy czas polecam poduchę rogala, przydaje się też do karmienia i odgradzania dzieciaka
 
reklama
Do góry