reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja lubie srednie torebki skosem przez cialo. W duzych sie gubie. Pozniej bedzie przy wozku torba to dam rade.
Dzag taka mlodziezowa ;)
 
reklama
@luska1979 co jest po soku pomarańczowym jak karmisz? Tak serio pytam bo ja od momentu jak się tylko młody urodził to jedna szklanka dziennie [emoji12] tylko po pikantnej pizzy nieco grymasił. Nie mam jakiejś diety i wiadomo, że każdy maluszek inny. U nas nie ma diety matki karmiącej. Wiadomo, że ostrego, czy bardzo przyprawionego nie zjesz. Podobnie jak kapusty kiszonej tydzień po porodzie. Ale kiedyś kumpela opowiadała mi jak na nią położna nakrzyczała bo ta zjadła truskawki, które jej mąż przywiózł na oddział. Dla mnie szok bo ja jadłam to od samego początku.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@luska1979 Też mam słabe mięśnie Kegla, to żenujące, że w wieku 26lat przy kichaniu czy wymiotach popuszczam..

@safiya gratuluję syna! :)

@myycha No bez jaj. Odpocznij sobie trochę, nabierz dystansu i wróć do nas. Mnie też czasem telepie, zła jestem na te 'baby', ale baby jak to baby, z nimi zawsze jak na karuzeli.. przecież wieeesz, jesteś jedną z nas. ;)

@Mahoniowa haaalo, ziemia do Ciebie! To też się tyczy Ciebie, ogarnij foszka i wracaj do nas. Każda jest lepiona z innej gliny, wiadomo, że nie będziemy się we wszystkim zgadzać, ale lepiej napisać o tym (tak jak to zrobiłaś) i udzielać się dalej niż znikać tak po prostu, bez sensu... ;)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, przynieście dobre wieści.

U mnie dziś szaro-buro, leje, wieje, ogólnie na minus.. Z tego wszystkiego ugotowałam pomidorówkę, której nie tknęłam, bo ochota minęła. :eek: Od poniedziałku oficjalnie przechodzę na zwolnienie i będę was wkurzać kobiety pracujące i aktywne. <3

Mam lekkiego doła, że jestem nieogarem, nie zaoszczędziłam ani grosza od początku ciąży na wyprawkę i jak tak sobie licze to.. o rety, o rety.. :hmm:
 
Ooooooo, to to to!!! Przed planowaną cesarką spokojnie zrobię sobie hennę, fryzurę, ogolę się na spokojnie, co by wyglądać jakoś w tym szpitalu. Stara rura ze mnie, pewnie same młode zgrabne dziewczyny będą wokół, muszę jakoś nadrobić :-p
:
Hahahahaha wypisz wymaluj mój opis [emoji23][emoji23][emoji23]
Jak mi zadzwonili, żeby powiedzieć co i jak na cesarkę i kazali pazury zmyć to im mowię: ale ja mam takie brzydkie jak nie pomaluję [emoji12][emoji12][emoji12] wstałam o 3 rano, żeby się wykapać, włosy ułożyć i wymalować [emoji16]
Jedyna pacjentka w full makijażu [emoji41] i w spódnicy [emoji23] kolejne dni w szpitalu również...



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzag82 tak słyszałam tylko że lekarze zalecają te 2 lata by dać czas macicy na wygojenie się.Ale pewnie wszystko będzie ok.
Tak atak kolki nerkowej bardzo przypomina ten ból porodowy.Ja akurat kamicę nerkową mam od dziecka.Pierwszy atak miałam w wieku 5 lat kiedy zwijałam się z bólu na podłodze.Choć powiem Wam że bóle krzyżowe podczas mojego porodu jednak odczuwałam o wiele mocniej niż ból podczas moich ataków.Od kilku lat mam spokój z tym cholerstwem...i oby tak zostało_Ostatni raz po urodzeniu Emi byłam w szpitalu i rozbijali mi maleńki kamyk.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurektyna moją Emi odśluzowywali zaraz po urodzeniu bo nie płakała ale to raczej był efekt jej urody czyli autyzmu...ogólnie od urodzona była zawieszona w innym świecie i jej reakcje nie były typowe.W ogóle nie płakała jako noworodek raczej stękała.Nie opiła się raczej wód płodowych jak oni myśleli poza tym skąd skoro na rozwarciu 5 cm przebili mi p.płodowy.
Truskaweczka to byłaś bardzo spokojna ja bym już dawno w szpitalu byłam z takimi skurczami.Choć w drugiej ciąży ze skurczami co 1 minutę nadal byłam na patologii ciąży a nie na porodówce...ale miałam już wtedy rozwarcie 9 cm jak się potem okazało po badaniu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Omg.. Od 14 zjadłam już śniadanie i wielkie jabłko i jestem znów głodna.. Wczoraj ważyłam się po południu (a zawsze na czczo rano) i wyszło, że przytyłam 2,5kg. Ale byłam w szoku! Załamka.. Dziś sprawdziłam na spokojnie rano i wyszło, że od wagi początkowej mam tylko dodatkowy 1kg. Uffff... Mogę jeść dalej :D

 
U nas akurat dziś ładnie więc zjemy obiadek i jedziemy po Emi i na plac zabaw z dziewczynkami.Ja dziś porządnie dom posprzątałam a mąż w aucie tarcze zmieniał.
Emikaa współczuję braku prądu.
To fakt...córka mojej kuzynki wybiła sobie jedynkę w wieku 4 lat a nadal nie ma ząbka a ma 7 lat a mojej Emi już dwie jedynki stałe wyrosłe a jest kilka miesięcy młodsza i ząbki jej wyszły dopiero po roczku.
Kurektyna właśnie ćwiczyłam mięśnie kegla ale nie regularnie i takie są tego efekty.Oczywiście dostałam rozpiskę regularnych ćwiczeń.I muszę się za to zabrać.Ale dopiero w tej ciąży czuję ją tak nisko.Przed ciążą była zawsze wysoko więc dziwne to....może to już kwestia mojego wieku starczego heh.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aga tak lepiej ćwiczyć te mięśnie już podczas ciąży by po porodzie nie było żadnych niespodzianek jak u mnie.
Margaretkaa nic tam nie uszkodzosz sobie ćwicząc mięśnie.Jak widać na moim przykładzie lepiej dbać nawet o te sprawy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry