reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
To zalezy od ludzi. Ja sobie sama rodzic nie wyobrazam, ale tez nie twierdze, ze dlatego wszyscy maja rodzic ze swoimi facetami [emoji14] jakbym miala faceta, ktory na sama mysl nie jest zachwycony to bym go tam nie chciala nawet [emoji14]

Sent from my LG-K220 using Forum BabyBoom mobile app

No nie wiem, mój się boi być przy porodzie no i co mam go zmusić? Myślę, że mogłoby być gorzej ... albo co gorsza to jego mieliby reanimować :p
 
Ostatnia edycja:
Ja będę rodzić pierwszy raz i bardzo się boję,strasznie bym chciała aby mąż był że mną ale jeżeli nie będzie chciał to nie będę go namawiać.jakos to przeżyje z nim czy bez niego [emoji2]

Napisane na LENNY w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aa bo juz myslalam, ze moze zostalam zle zrozumiana :D ja to swietnie rozumiem, ze sa kobiety,ktore wola byc same albo z mama,siostra itp, ze faceci nie sa gotowi na taki widok i przezycia. Najwazniejsze to nikogo do niczego nie zmuszac, co nie ?;) znajoma zmusila swojego faceta i biedny taka traume mial :D

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry wieczór, co za dzien debila miałam matko i córko... Obwodnica Wrocławia przywitala nas oberwaniem hmury...
W szpitalu nawet kolejek do kardiologa nie było, sun rachu ciachu przebadany itp. Za tp córka taką jazdę zrobiła ze myślałam ze razem z nia bede plakac z tych nerwów, mimo ze nic jej nie zrobili taka histerie miala ze szoook. Nie dała sie zbadac i za 2 miesiace wracamy. To chyba nie na moje nerwy....

Jeszcze wracając ojciec moj który byl szoferem dostal tel ze za 20 min meble przywoiozą a my 15 min od domu. Najlepsze jest to ze jak wół mieli na zleceniu dostawy tylko w sobotę! Eh i dawaj zamiast do domu to do rodziców pomagac z meblami.

Cieszę się ze wreszcie jestem juz w domku na kanapie z kubkiem herbaty...
Milego wieczoru ja musze oddech złapać i nadrobić
 
I mija leniwy wtorek.
Pogoda tragiczna
Ja z racji oszczednego trybu życia dużo czasu spędzam na kanapie.

Trzymam kciuki za wizyty✊✊✊.

Luska dobrze żeby zalozyli tą klamre.Będzie bezpiecznej skoro tak nisko ta szyjka.Lepiej dmuchać na zimne.Musi być dobrze✊.

Tak jak i w wielu innych tematach - ja mam swoje zdanie i nigdy nie chciałam żeby mąż był ze mną przy porodzie. Nie czułam takiej potrzeby. Teraz będę miała cesarke ale to i tak nie zmienia faktu że bym i teraz tego nie chciała.
Szanuje Wasze zdanie i to rozumiem. Tak jak widać każda z nas inna.
 
reklama
Safiya czyli odnośnie płci nadal cisza.
My właśnie wracamy z basenu i odczytałam smsa od koleżanki z pracy żebym nie kupowała wanienki bo szykują mi niespodziankę jak będę odchodzić na macierzyńskie.
Miłe to.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry