reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Atfk dzięki...pewnie lepiej chuhać na zimne choć nic mi się nie dzieje.Ale poród przedwczesny bez żadnych oznak też się może zacząć...tak mi się zdaje.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Safiya masakra...jak dla mnie te badanie to wyciąganie kasy od ludzi.W końcu to nie tak mało.
Patysia152 ale martwiłaś się wynikiem testu pappa a ten na zd wykazał największe ryzyko.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój Remik dziś szaleje, pojadlam kwaśnych śliwek . Chyba mi podpasowało.
Upichciłam ciasto marchewkowe. Jeść go nie zamierzam bo póki co słodkie nie bardzo ale najblizsi lubią☺.

Ale ten czas leci. Patrzcie dopiero zaczynałysmy swoją ciążę a tu proszę. ..u mnie już 16t 5 według om, a według usg Remcio ma 17t2d. No szaleństwo. Brzunio rośnie. Ale jestem szczęśliwa. Tak mnie naszło. ..chyba zaczynam się cieszyć lepszym nastrojem w 2 trymestrze. Dziś umylam zęby bez szarpania żołądka.
 
@luska1979 zobaczymy na wizycie w czwartek czy coś się zmieniło. Oprócz krwawienia z nadżerki (to już mam leczone) nie mam żadnych innych objawów, normalne rozciąganie od czasu do czasu. Wolę pessar i spokój niż niespodziankę. Kuzynka męża miała 3 razy pessar od 6 tygodnia, taka szyjka do bani. Swoją drogą gdzieś czytałam, czy dziewczyny pisały że poród występuje po ok. 5 miesiącach od poczucia ruchów. Chyba jak dla mnie 10 lipca to za wcześnie, bo pierwsze ruchy były 10 lutego.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Safiya masakra...jak dla mnie te badanie to wyciąganie kasy od ludzi.W końcu to nie tak mało.
Patysia152 ale martwiłaś się wynikiem testu pappa a ten na zd wykazał największe ryzyko.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
A jak jakies wady serca albo inne to nie wykaze tez podwyzszonym pappa? Dopytam pewnie...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Atfk dzięki...pewnie lepiej chuhać na zimne choć nic mi się nie dzieje.Ale poród przedwczesny bez żadnych oznak też się może zacząć...tak mi się zdaje.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak myślę, że istnieje zagrożenie. Tym bardziej że jesteś aktywną mamą.Jeśli byłby sposób żeby np.zabezpieczyć moje przodujace łożysko i związane z tym ryzyko w późniejszym etapie to nawet bym się chwili nie zastanawiała ☺.
 
@luska1979 zobaczymy na wizycie w czwartek czy coś się zmieniło. Oprócz krwawienia z nadżerki (to już mam leczone) nie mam żadnych innych objawów, normalne rozciąganie od czasu do czasu. Wolę pessar i spokój niż niespodziankę. Kuzynka męża miała 3 razy pessar od 6 tygodnia, taka szyjka do bani. Swoją drogą gdzieś czytałam, czy dziewczyny pisały że poród występuje po ok. 5 miesiącach od poczucia ruchów. Chyba jak dla mnie 10 lipca to za wcześnie, bo pierwsze ruchy były 10 lutego.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To u mnie 21 lipiec[emoji44] za wczesnie :D nie wierze chyba w to :D

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Safiya masakra...jak dla mnie te badanie to wyciąganie kasy od ludzi.W końcu to nie tak mało.
Patysia152 ale martwiłaś się wynikiem testu pappa a ten na zd wykazał największe ryzyko.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
A probowalas tam dzwonic? Prosic o kierownika? Pisac skarge?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
@safiya Jesli moge cos powiedziec to moim zdaniem powinnas pojechac. Im jest latwiej zlekcewazyc kogos przez telefon niz face to face. Niech sie tlumacza, w koncu to o twoje dziecko chodzi. Jeszcze cos mozesz zrobic..


chciałam prosić kierowniczkę (znaczy akurat moja mama zadzwoniła jako ja :sorry2:), ale "jest na urlopie".
Założyłam sobie, że jak jutro nic nie powiedzą to ich obsmaruję w internecie, a przy okazji nie omieszkam się tam wybrać .. ale wiecie - stres nam nie służy o_O
 
chciałam prosić kierowniczkę (znaczy akurat moja mama zadzwoniła jako ja :sorry2:), ale "jest na urlopie".
Założyłam sobie, że jak jutro nic nie powiedzą to ich obsmaruję w internecie, a przy okazji nie omieszkam się tam wybrać .. ale wiecie - stres nam nie służy o_O
Napisz jeszcze maila ze skarga plus ze chcesz zwrot czesci kosztow ewentualnie powtórkę badania

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry