reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
I u mnie wiosną zalatuje. Poszłam po młodą na piechotę. Jeszcze wiejski sklep zaliczyłyśmy, oczywiście po śmietanę do pomidorowej :)

Fajne te kiecki. Każda z nas ma inną budowę i każdej pewnie co innego się podoba i pasuje.

Hihi ja mam 7 lat między ciazami. Czuję się jakby to był pierwszy raz niekiedy. Szybko się zapomina a i trendy i rzeczy dla maluchów szybko się zmieniają.

@luska1979 czyli po rozmowie z genetykiem i tak się niewiele okaże. Przytulam Cię mocno :-*

Witam nową mamę. Nie przejmuj się językiem, damy radę :)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oo hej dopiero zauwazylam ze jestes z mojego rocznika.fajnie :) bylam najmlodsza z watku, teraz jestesmy we dwie ;)
Gratulacje blizniakow !!
emoji7.png

Dziekuje! a no tak jakos wyszło, lepiej rodzic młodo niż wcale albo "staro" u mnie w rodzinie ogólnie taki wiek na pierwsze dziecko sie
 
Ja w ogóle wstyd się przyznać ale dzisiaj obudziłam się o 12 i to tylko dlatego że telefon mnie obudził [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Ja w ogóle chyba dołączę do osób remontujących przed porodem...eh a taką miałam nadzieję że mnie to ominie :/ mieszkanie które z nami sąsiaduje zajmował wujek mojego M który zmarł w zeszłym roku, moja teściowa chce wynająć to mieszkanie a że to bardzo duża kawalerka to chcemy się tam przebić tam, oddzielimy kawałek i dzięki temu zyskamy sypialnie jak dziecko/dzieci(?) Podrosną będą mogły mieć osobny pokój:) myślałam że zrobimy to w późniejszym czasie ale teściowa nie chce żeby mieszkanie stało puste a wiadomo jak się tam ktoś wprowadzi to już sobie nie wydzielimy...także kucie w salonie, bałagan :/ już zapowiedziałam mojemu że jade na 2tyg na wieś i jak wrócę to ma być zrobione [emoji6] do tego jeszcze w tym roku budowa tarasu i na podwórku przebudowa komórek i garaż ... eh będzie się działo a ja akurat z tych co nienawidzą remontów ;)

p19uflw1jarcljhd.png
 
Witam nową mamusię.
Mi się podobają od zawsze sukienki odcinane pod biustem.Od zawsze takie nosiłam i wiele osób mi wmawiało ciążę jak jeszcze nawet mężatką nie byłam.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mama-Julia Witaj! Twój polski jest całkiem dobry :)

Wiecie co, niezależnie czy przejdziemy na zamknięte forum czy jeszcze nie to jest jeden plus rozmów o tym ;) Mamy, które z różnych powodów nie udzieły się i nie dołączyły do nas nabrały odwagi i jest nas więcej! ;D Ale sierpień będzie oblegany! Dobrze, że jesteśmy z różnych miejsc bo zabrakło by łóżek w szpitalach w jednym mieście ;P

 
Dzień dobry!
luska1979 - przykro mi, że wyniki testu nie najlepsze, ściskam mocno i trzymam kciuki żeby się nie potwierdziły &&&
witam nową mamę :)
marii19 - jak tylko możesz to korzystaj z odpoczynku! mnie z rana budzi krzyk :OBUDŹ SIĘ MAMO, NIE ŚPIJ!!! ale że to słowa mojego Jaśka, który od niedawna raczy nas zrozumiałą mową to wybaczam;) Co do remontów, to rzeczywiście szkoda nie skorzystać z możliwości powiększenia mieszkania, powodzenia!

Coś musi być z tym zapominaniem w kwestii przeżywania stanu błogosławionego, to moja czwarta ciąża, przerwa ponad 4 lata i też się nad wszystkim zastanawiam, i wiele nie pamiętam:-p
 
@mama-Julia Witaj! Twój polski jest całkiem dobry :)

Wiecie co, niezależnie czy przejdziemy na zamknięte forum czy jeszcze nie to jest jeden plus rozmów o tym ;) Mamy, które z różnych powodów nie udzieły się i nie dołączyły do nas nabrały odwagi i jest nas więcej! ;D Ale sierpień będzie oblegany! Dobrze, że jesteśmy z różnych miejsc bo zabrakło by łóżek w szpitalach w jednym mieście ;P

Hahaha Aga pomyślałam o tym samym że plus taki że chociaż poznamy mamy które podczytuja a z jakiś względów nie chciały się wcześniej ujawnić :) mam tylko nadzieję że to nie jednorazowe zrywy a nowe mamy zostaną z nami aktywnie bo im nas więcej tym lepiej :)

p19uflw1jarcljhd.png
 
reklama
Mnie czeka malowanie salonu. Najpewniej na majówkę męża porzucę na placu boju i wyjadę na działkę z rodzicami :) niech maluje [emoji23]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry