reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Jakos tak mi w glowie to siedzi... ehh.. moze sie z tym oswoje i poczekam do kolejnego 20 tyg usg...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jestes kolejnym (przepraszam, ze tak rzeczowo) przypadkiem, ktory moim zdaniem udowadnia, ze z pappa wiecej stresu niz pozytku... Parametry usg masz wszystkie ok?

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sam fakt, ze jestes starsza niz przy poprzedniej ciazy ma wplyw na ta statystyke... Prosze Cie, tylko sie nie przejmuj tym wynikiem, na prawde nie ma czym :*

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie z racji wieku (30)wyszło 1:2579 i jakoś nie martwię się tym , mimo że początkowo chciała PAPPA robić to w końcu zrezygnowalam

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kiwiiii... Oj jak ja bym zjadła ale u mie w okolicznych sklepach poszaleli i licza sobie 4 zl za sztukę toż to rozbój w bialy dzień a do markeru jedziemy jutro dopiero.

Szaro buro i poniro do tego stopnia, ze jeszcze nie zwleklam sie z łóżka. Jakoś glodu nie czuję wiec pozwalam by zjadł mnie dziś koldrowy potwór i pozwolił czytać książkę... Choć pewnie zaraz się zmusze do jedzenia.

Zrobilyscie mi smaka na łososia. O matulu koniecznie z pieca w marynacie ziolowo musztardowej z brązowym ryżem i brokułami. Na niedziele musi być o ile pozbęde się golabków xP.

Jej tu prawie wszystkie maniaczki frytek.

Rozmawiałam ze swoja unnie na Skype wczoraj. Dostalam ochrzan za bycie w ciąży bo w zastepstwie mnie dali nowicjusza co jak mu się palcem nie pokaze co ma robić to by tylko stał jak kołek, nawet nie pomysli, zeby usiąść ehhh. A koleś pracuje z nami juz 5 miesiąc nazywaja go w biurze Ameba...
U siebie na bazarku są za 2,8 o_O dodatkowo my zamawiamy z frisco.pl zakupy (brak samochodu ;)) i tam za 5 sztuk chyba 8 zł zapłaciłam o_O wiesz 4 zł to sporo myślałam że w Warszawie tylko szaleją z cenami :D

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U siebie na bazarku są za 2,8 o_O dodatkowo my zamawiamy z frisco.pl zakupy (brak samochodu ;)) i tam za 5 sztuk chyba 8 zł zapłaciłam o_O wiesz 4 zł to sporo myślałam że w Warszawie tylko szaleją z cenami :D

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

A no szaleja w Warszawie zwłaszcza w centrum ;). Też jesteś z Wawy? Musiało mi umknąć ;)
 
Do góry