reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
MoniMo ooo tak wczesnie byliscie w urzedzie. Jak to wyglada. Pytaja o date urodzenia? Bo my tez chcemy isc. Ale myslalam ok 30tyg
 
reklama
MoniMo ooo tak wczesnie byliscie w urzedzie. Jak to wyglada. Pytaja o date urodzenia? Bo my tez chcemy isc. Ale myslalam ok 30tyg
Pierwsze to musisz od lekarza dostać zaświadczenie o wysokości ciąży ją tam też miałam napisane kiedy jest data porodu, jak jesteś panną to tylko to zaświadczenie i wy i dowody osobiste są potrzebne. Wygląda to tak że na miejscu piszesz formulke że prosicie o wydanie zaświadczenia o uznaniu ojcostwa dziecka poczetego, oboje podpisujecie i wtedy kierownik usc u którego całą procedura się odbywa (u nas zastepczyni ) pyta jakie nazwisko/nazwiska będzie dziecko nosiło i daje dokumenty do podpisania i tyle może 20 minut to zajęło łącznie z pouczeniem jaka jest różnica między uznaniem dziecka i przysposobieniem dziecka i też pouczenie jakie prawa i obowiązki mamy oboje. A zrobiliśmy to już teraz żeby później się tym nie martwić :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@--Aga-- mam to samo :( jutro zaczynam 16 tydzień i nie czuje sie wogole ciążowo... Gdyby nie brzuszek który cos sie powiekszyl to wręcz jestem jak mlody bóg.... Zreszta ja ostatnio mam jakos wisielczy humor, wiem ze nie powinnam ale jakos samo tak w głowę wlazlo.
 
Witam. Nie uda mi sie doczyta z moim jeczydlem... dostalam list z wynikami i mam lekko mieszane uczucia... ryzyko na DS mam 1 na 7500 niby male ale z pierwszym mialam 1 na 50000... nie wiem jak to odbierac...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Sam fakt, ze jestes starsza niz przy poprzedniej ciazy ma wplyw na ta statystyke... Prosze Cie, tylko sie nie przejmuj tym wynikiem, na prawde nie ma czym :*

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kiwiiii... Oj jak ja bym zjadła ale u mie w okolicznych sklepach poszaleli i licza sobie 4 zl za sztukę toż to rozbój w bialy dzień a do markeru jedziemy jutro dopiero.

Szaro buro i poniro do tego stopnia, ze jeszcze nie zwleklam sie z łóżka. Jakoś glodu nie czuję wiec pozwalam by zjadł mnie dziś koldrowy potwór i pozwolił czytać książkę... Choć pewnie zaraz się zmusze do jedzenia.

Zrobilyscie mi smaka na łososia. O matulu koniecznie z pieca w marynacie ziolowo musztardowej z brązowym ryżem i brokułami. Na niedziele musi być o ile pozbęde się golabków xP.

Jej tu prawie wszystkie maniaczki frytek.

Rozmawiałam ze swoja unnie na Skype wczoraj. Dostalam ochrzan za bycie w ciąży bo w zastepstwie mnie dali nowicjusza co jak mu się palcem nie pokaze co ma robić to by tylko stał jak kołek, nawet nie pomysli, zeby usiąść ehhh. A koleś pracuje z nami juz 5 miesiąc nazywaja go w biurze Ameba...
 
reklama
Do góry