reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Patysia152 nie masz powodów by się przejmować, relaks! ;) U mnie też nic nie powiedziała na temat kości nosowej, więc nie wiem czy ją ma, przezierność 1,2, pytała czy chce pappe ale się nie zdecydowałam na to. Będzie dobrze!
 
Czyli nie masz powodow do stresu :) nie masz co porownywac wyniki z pappa do poprzedniej ciazy, bo to sa dwie calkowicie rozne ciaze. Zobacz ile czynnikow ma wplyw ma na wynik, wytarczy, ze crl jest inne niz wtedy mialo dziecko podczas badania to juz normy przeskakuja.. Zobacz sobie jakie masz parametry z krwi, bialko ciazowe i wolne beta, z takim wynikiem na bank wszystko w normach.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
W tym mam wszystkie wyniki a z poprzedniej mam tylko ryzyko. Bete i pappe mam ponizej 1 cos ok 0.72 i 0.78 chyba

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@eveliina A wiesz co.. Bardzo chętnie je przyjmę. Ale tak jednorazowo! [emoji14] (Boże.. Sama się o nie proszę.. :p) Oby głowę uspokoić :)
@anntryb Daj znać jak arbuz, czy to już taki slodziaki, czy jeszcze nie warto kupować..
@o.paulina Ja ich uwielbiam! Najlepszy serial jaki tylko może być! Akurat tasiemiec do oglądania na ciążę ;P

 
Cześć Dziewczyny, za 3 godziny czeka mnie wizyta i usg. Mam nadzieję, że u maleństwa wszystko ok. Trzymam kciuki za Wasze wizyty. Ooo właśnie i jeszcze Muszę zapisać się na polowkowe.
Anntryb też za mną chodzi arbuz :-) mniam mniam. Trzymajcie się. :-D
 
Wrauuu!! Nie oglądam żadnego tasiemca za wyjatkiem Kości i Zabójczych umysłów. Wolę krotsze seriale jedno sezonowe bo inaczej sie nudzę. Z resztą te ktore ogladam dla jezyka mają max 20 odcinków. Czasem zdarzy sie wuecej ale wtedy odcinki są krótsze. Teraz np jestem w polowie On the wings of love. Fajne jak znacie angielski i nie chcecie nic poważnego poza romansidlem.

W Tkmaxx widzielismy bodziaki z mega napisami. Np jestem potworek i robie wrau. M się strasznie podobały i pytam czy kupujemy, a ten: nie bo ja chce wiedzieć w 100%, bo się do Anielki przyzwyczaiłem i ciężko mi jakoś, że to chyba chłopak.
Siedział w nocy marudził, że zadbe imię męskie mu nie pasuje nawer z tych co sam wybrał wcześniej.
 
reklama
Wiecie co ... dziś gołąbki na obiad :D iiii dorwałam w końcu czerwiuniotkiego arbuza, chodził za mną już długo :D Powodzenia @Truskaweczka2017 z wynikami i 3 mam kciuki za wizyty :)
O matko why mówisz o arbuzie ja też mam na niego apetyt :baffled: ostatnio w carrefour byłam i chciałam kupić połoweczkę poprosiłam o pokrojenie, a babka do mnie że noża nie ma na stoisku :szok: a obok stoisko mięsne :eek: wkurzyłam się jak cholera :wściekła/y: parodia w tych sklepach :huh:
 
Do góry