reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Mnie tam nic z atmosfery nie brakuje. W związku czy w pracy też nie potraficie wymieniać przeciwstawnych zdań?
Aga, przyjmuję to co teraz napisałaś, nie zgadzam się z tym obrażaniem kogoś czy wyśmiewaniem z Ciebie, ale przyjmuję. Każdy odbiera różne rzeczy według tego, co mu w głowie siedzi. To normalne.

Atfk, kciuki za wizytę.

Mała zmiana tematu - nie z okazji dzisiejszej rozmowy, tylko po prostu chciałam spytać :-p Chybą są tu dziewczyny z mężami po 40-tce... Czy organizowałyście im na 40-te urodziny coś specjalnego? Zastanawiam się co tu mężowi wymyślić... Tatuażu nie chce, skoczyć ze spadochronie mu nie pozwolę :rofl2: Zwykle przyjęcie rodzinne ze śmiesznymi prezentami przeszliśmy w tamtym roku u jego brata, wiec tez odpada. Mam niby coś tam w głowie, ale może mogłabym ściągnąć jakieś oryginalne pomysły od Was? ;-) ;)
 
Myycha ale jednego Ci nie daruje. Frytki przez Ciebie za bardzo przysmazylam:rofl:

Luuuz

Dzag pobyt w spa przynajmniej na 1 noc???
 
Na zmianę tematu ;)
original_137670_10b132f88d8ae465ade1b2ea6fbe26e6.jpg
 

Załączniki

  • original_137670_10b132f88d8ae465ade1b2ea6fbe26e6.jpg
    original_137670_10b132f88d8ae465ade1b2ea6fbe26e6.jpg
    90 KB · Wyświetleń: 269
O jej ja to też nie znoszę jak ktoś tak ciągle nie rób tego bo jesteś w ciąży nie powinnaś tego tamtego smego i owego działa to na.mnie jak Płachta na byka. A co ja z choinki się urwalam swój rozum mam wiem co.mi wolno a czego nie przecież to ja najbardziej na świecie kocham te dziecię które noszę pod serduszkiem i chce dla.niego jak.najlepiej. [emoji4]

f2w3rjjgpq9zxm14.png


Moja teściowa tak ciągle biadoli, wiadomo można mieć słabszy dzień, ale ona mnie jak chorą traktuje ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry