reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
A no i super ze juz serduszko było widać a czemu karty odrazu nie założyła ja juz mam mimo że na ostatnim usg był sam pecherzyk z cialkiem żółtym
 
reklama
Te badania są normalne każda z nas będzie je miała to usg na którym bada się przeziornosc karkowa która pozwala wykluczyć zespół downa i jeszcze coś mierzą ale nie pamiętam już co

Tak wiem ale to są nieobowiązkowe badania. Kobiety po 35 roku życia mają je za darmo. Właśnie dzwoniłam do szpitala się dowiedzieć i cena takiego badania to 250zl usg + 100zl test pappa. W pierwszej ciazy ich nie robilam no ale teraz mam już 33 lata i zastanawiam się właśnie... bo później znów są badania prenatalne w 20tyg. A może by zrobić tylko te w 20tyg kiedy juz wszystko jest wykształcone
 
Dzien dobry :)
@luska1979 skad jestes z uk? :))
@Katy83 moim zdaniem badania prenatalne są bardzo ważne, jesli jest cos nie tak to nie chciala bym sie w 20 tyg dowiedziec... na prenatalnych mozna takze czasami sie plci dowiedziec bo jest lepszy i dokladniejszy sprzet do tych badan. Swoją droga gratuluje, kazda z nas czeka na ten widok :)
@marii19 mi pomaga herbatka z miodem i mozesz tez lipową wypic :)
Mi jest pleć obojętna... chce zeby bylo
 
Wczoraj dopiero teściowej powiedziałam o ciazy a ona się zaczela śmiać ze mówiła nam żebyśmy sie tak z tym sprzedawaniem wózka nie spieszyli po Hani hehe tylko mi już miejsca brakowało na wszytko wiec i ubranka i co mogłam sprzedałam wiec sobie poszaleje na zakupach. No kazała mi iść na zwolnienie żebym trochę się zaczęła oszczedzac
 
Tak wiem ale to są nieobowiązkowe badania. Kobiety po 35 roku życia mają je za darmo. Właśnie dzwoniłam do szpitala się dowiedzieć i cena takiego badania to 250zl usg + 100zl test pappa. W pierwszej ciazy ich nie robilam no ale teraz mam już 33 lata i zastanawiam się właśnie... bo później znów są badania prenatalne w 20tyg. A może by zrobić tylko te w 20tyg kiedy juz wszystko jest wykształcone
To ja bym zrobiła w razie wad jakiś warto się wcześniej przygotować
 
Tak wiem ale to są nieobowiązkowe badania. Kobiety po 35 roku życia mają je za darmo. Właśnie dzwoniłam do szpitala się dowiedzieć i cena takiego badania to 250zl usg + 100zl test pappa. W pierwszej ciazy ich nie robilam no ale teraz mam już 33 lata i zastanawiam się właśnie... bo później znów są badania prenatalne w 20tyg. A może by zrobić tylko te w 20tyg kiedy juz wszystko jest wykształcone
U mnie też to kosztuje 350zł i będę robić, też mam 33 lata, lepiej spać spokojnie mimo że to spory wydatek
 
Mi obojętne co będzie, ale fajnie by było mieć teraz dziewczynkę skoro już jest chłopiec. Dziś byłam z małym u lekarza, antybiotyk dostał i to jest najgorsze w macierzyństwie chore biedne dziecko :( , A dziś farbuję włosy z blondu na brąz , mąż wróci do domu to się zdziwi :p
 
Wczoraj dopiero teściowej powiedziałam o ciazy a ona się zaczela śmiać ze mówiła nam żebyśmy sie tak z tym sprzedawaniem wózka nie spieszyli po Hani hehe tylko mi już miejsca brakowało na wszytko wiec i ubranka i co mogłam sprzedałam wiec sobie poszaleje na zakupach. No kazała mi iść na zwolnienie żebym trochę się zaczęła oszczedzac
Ja wiedziałam,że będę mieć drugie kiedyś, ale nie trzymałam nic wszystko oddałam, sprzedałam, zawsze znajdzie się nawet ktoś kto sam da po dziecku ciuszki, a teraz nie są aż tak drogie, a wózek kupię nowy i później sprzedam jak zwykle :p chociaż będzie zakupowa mania :p
 
reklama
Do góry