reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@MamaT i ma racje... ja jak mam wolne to spie 12h + drzemka w dzien:p jak dociagne do swiat to bedzie dobrze ale jak wstane przed 10 to mnie tak mdli jak cholera. w pracy jest tylk gorzej bo laski chyba 3 litery perfum wylewaja na siebie, nikt nie moze uszanowac moich dolegliwosci jak sie wku... to wyjdę :p
 
reklama
Mi obojętne co będzie, ale fajnie by było mieć teraz dziewczynkę skoro już jest chłopiec. Dziś byłam z małym u lekarza, antybiotyk dostał i to jest najgorsze w macierzyństwie chore biedne dziecko :( , A dziś farbuję włosy z blondu na brąz , mąż wróci do domu to się zdziwi :p
Ja dostalam od ginekologa zakaz farbowa ia wlosow... wiec jak to jest z tym farbowaniem mozna czy nie mozna? :)
 
A to moj Robaczek <3 USG z piatku :)
 

Załączniki

  • IMG_0871.JPG
    IMG_0871.JPG
    69,6 KB · Wyświetleń: 63
Ja w pierwszej ciąży też farbowałam i synek zdrowy nic złego się nie wydarzyło. Teraz też farbowałam, jeszcze przed zrobieniem testu. To chyba nie ma żadnego potwierdzenia naukowego. Zresztą dużo jest takich mitów na temat ciąży :p
 
reklama
@Adeline89 jakby tak patrzeć na te wszystkie przesądy to chyba trzeba byłoby siedzieć przez te 9 miesięcy w czterech ścianach i nic nie robic :p a swoją drogą to zauważyłam że zazwyczaj osoby przesądne i wierzące w zabobony to jednocześnie osoby bardzo religijne. Wg mnie jedno drugie wyklucza :p
 
Do góry