reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@anntryb hi hi gratuluje <3 kolejny pondolek slodki :*

A ja wlasnie odebralam wyniki awidność.... Jestem wkurwiona na lekarza za to ze nusialam zaplaci a i tak wyszlo 0 do cholery. Wiec wszystko jest oki <3
 
reklama
Ale tez nie mozna wszystkich wrzucac do jednego worka. Ja z Krzysiem od urodzenia jestem, stymuluje, pilnuje nie za duzo bajek itp, zajecia z innymi dziecmi zanim zaczal chodzic do przedszkola, w ogole jak byl maly to studiowalam jeszcze, pedagogike w dodatku i na praktyczne zajecia chodzil ze mna [emoji14] a zaczal pozno mowic i nadal roznie ze skladaniem zdan. Za to Jasku zaczal juz mowic, rok wczesniej niz jegeo starszy brat. A znam tez dzieci ktore jak dziewczynka z Twojej opowiesci ciagle tablet, tv a mowia pieknie. Wiadomo, ze to raczej nie pomaga, ale wiele zalezy od samego dziecka :)

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mam takie zdanie. Moj leo tez za duzo nie mowi. Oglada bajki piosenki ale tez spedzamy czas i rozmawiamy. Jego kuzynka w tym wieku juz sporo mowila... to zalezy od dziecka moim zdaniem. Po za tym leo jesy taki ze ciezko bylo go czegos nauczyc... ho wszedzie pelno... dopiero od paru miesiecy zaczal sie uczyc roznych rzeczy typu brawo itd...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Guarana to zonk bo ja będę musiała prowadzić auto aż do 8m.
Dzięki Mamaa03.
Mychaa słodki Twój synek.
Moje dziewczynki mają dużo zabawek pewnie nowy dzidziuś też tak będzie miał bo się nie umiem opanować.Na topie teraz jest barbie...ich największa miłość.
A ja wstałam i u nas wiosna na całego.Kurtki nawet można zdjąć a rano jeszcze było zimno.Słońce już tak mocno świeci.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Guarana to zonk bo ja będę musiała prowadzić auto aż do 8m.
Dzięki Mamaa03.
Mychaa słodki Twój synek.
Moje dziewczynki mają dużo zabawek pewnie nowy dzidziuś też tak będzie miał bo się nie umiem opanować.Na topie teraz jest barbie...ich największa miłość.
A ja wstałam i u nas wiosna na całego.Kurtki nawet można zdjąć a rano jeszcze było zimno.Słońce już tak mocno świeci.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja praktycznie do konca lipca bede prowadzic auto (termin na 4-5.08) bo moja mloda chodzi do przedszkola w innej miejscowości nie daleko ale wiadomo...

U mne tez piekne sloooneczko<3 ja zmoimi wybylam ba przedpoludniowy spacer i zeszlo nam 2 h choc dla mnie bardziej jak 45 min :) jest moooc

A ja w sklepie nie moglam sie pochamowac i kupilam sobie na obiad pierogi z truskawkami <3
 
@weronika123456 trzymamy kciuki żeby wszystko było ok. Musi być. Nie ma innej opcji :)

p19udqk3ohjsffpu.png
 
Gratuluję udanych wizyt i kciuki za kolejne. Witam nowa mamuske.
U nas dosyc ciepło ale do wiosny daleko.
Czytalam o harmony u mas i maja zastrzeżone ze czasem moze nyc ciężko z określeniem plci. Safiya zerknij w umowe i jak cos nie robia jrszcze raz albo zwracają jakas czesc kosztow w ramach przeprosin.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@luska1979 moze lody beda dzialaly czesciej ;-) . Mi jakos tez tak sie wydaje, ze u nas bedzie babyboy ;-) , moje cory strasznie licza na brata ;-)

@myycha moja ost bierze polokragla pokrywe od skrzyni z zabawkami i kolysze sie na boki wolajac: bujubuju :-D

Ja rozstepy mam tragiczne, na szerokosc palca i dlugosc kilku cm, mi nic nie pomoglo, tylko sie poglebialo przy kolejnych ciazach, a nie przepraszam przed Neli jak schudlam i bylam opalona to nie bylo ich az tak widac, teraz jest tragedia :-(

U nas za dwa tyg jest kinderkleidungflomark taki kiermasz uzywanych ciuszkow dla dzieci, jesli jutro gin wspomni cos o plci to moze i ja w koncu cos kupie :p

Co do ruchow to ja kiedy tak fest zakaszle wydaje mi sie ze bejbik sobie potem wierzgnie w brzuniu, sie smiej ze sie burzy "matka nie trzasaj mna tak" hihi

@atfk moja ostatnio podaszla do drzwi najstarszej, lup lup piescia w drzwi i krzyczy "Kalolina auf" (czyli Karolina otworz) . Moja to mowi troche po polsku troche po niemiecku, te wyrazy ktore jej latwiej sie wymawia ;-) . U nas na szczescie maja glukoze smakowa , podchodzila mi pod wisniowy i nie jest slodka ;-)

@Angelika:) ja mam okuliste 1 sierpnia ;-) , umawialm sie jakos w pazdzierniku zeszlego roku. Taki dlugi termin tylko ze wzgledu na to ze to Polka, bo bylam w wakacje u Niemca to i mi i corce zle dobral okulary wrrrryyy. Czyli kochana co ? musisz isc prywatnie do okulisty ??

@Chromka92 super wiesci, gratki curoni :-D , no i oby plamienie sie nie powtorzylo &&&& . Fajna masz lekarke :-)

Trampolina to juz chodzi za mna juz od dluzszego czasa, ale taka mala zeby mogla byc w domu, bo ta moja malpka skacze po sofie i krzyczy "hopa hopa.."

@anntryb gratuluje synusia i fajnie ze podejrzalas dzidziolka tak z nienacka ;-) . U mnie norma dla ciezarnych na czczo to 92 , ja wczoraj 105, dzis 97, jutro jrszcze jeden pomiar i powiem o tym ginowi, ale na bank wiem ze bede znow musiala sie szprycowac na noc insulina, ehhh trudno...

@Ancymonka ja przy za wysokim cukrze na czczo (po posilkach super wyniki) mialam diete plus zastrzyki na noc z insuliny :-/

@weronika123456 witaj i gratki dzidziusia ;-) . Mam nadzieje, ze to falszywy alarm z tymi wodami no i odpoczywaj ma wolnym ;-)

Co do nocnika to ja zastanawiam sie nad taka drabinka i nakladka do normalnego sedesu, bo cos moja troche niechetnie siada na nocnik :-/ , no ale to zobaczymy. Ostatnio myslalam ze padne ze smiechu , jestem w taolecie, a moja gwiazda wpada do mnie odrywa sobie pokazny kawal papieru toaletowego, zgniata go w raczkach, stanela w rozkroku i sie podciera myslalam hihi

@klusek u nas tez dzis pieknie, 12°C i sloneczko, po obiadku murowany spacer :-)

@Tyllkaaa kurcze szkoda troche kasy, ale najwazniejsze, ze wsio ok ;-)

Uffff dotarlam do konca :p , teraz zmykam robic surowke do obiadu, no i na pewno z pol sama znow wciagne hihi
 
Co to jest miśszumiś czy jakoś tak??

Grającego nocnika nie planujemy, nawet nie mieliśmy pojęcia, że takie istnieją hahaha.

Aco do dzieci jeszcze wlepiających się w tablet. Razem z M uważamy, że duża w tym część jest prawdy. Kiedy rodzice lub dziadkowie nie mają pojęcia jak zająć się dzieckiem lub chcą mieć chwilę dla siebie włączają im bajki i tyle.
Dla mnie przerażające jest to jak dwu latek potrafi sam na telefonie/tablecie włączyć sobie bajkę lub grę. Mamy też znajomą co ma 2,5 letniego synka i on nic nie mówi wyraźnie. Nawet mam, tata czy daj. Tylko coś tam w swoim języku jakby gaworzył. Robi tez cały czas w pieluchę. Ale z tabletem wszędzie chodzi i nawet zasypia z nim.
 
reklama
Czesc dziewczyny, dolaczam do grona cierpiacych na bol glowy. Jakas masakra, kawa nie pomogla :(

Zazdroszcze tym u ktorych slonce zawitalo, u mnie za oknem siwo od smogu mimo, ze na stronie pomiar wskazuje na dobra jakosc. Smiechu warte.

Jakis spadek nastroju u mnie..

Co do mazideł na brzuch, ja w chwili obecnej testuje olej kokosowy rowniez na twarz bo na czole normalnie mozna pisac.. I glowa swedzi, kurde no..

Jutro chyba duzo z was wizytuje, trzymam kciuki i chetnie poogladam galerie słodziaków. ;)

Na przywołanie wiosny kupilam sobie tulipki.

1487164767-aaaaaa.jpeg


Miłego dnia robaczki!


 
Do góry