reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny znacie jeszcze jakieś strony, gdzie można się zarejestrować jako przyszła mama i wysyłają jakieś próbki lub gratisy? Zapisałam się już na stronie Bebilon, Lovela i BoboVita, ale te dwie ostatnie firmy wysyłają produkty dopiero 3 miesiące po narodzinach dziecka.

f2w3rjjgax9hy8m9.png
z bebiprogram dostałam chusteczkę sensoryczną. Jeszcze coś mam, ale muszę odebrać na poczcie, bo nie weszła do skrzynki :happy2:
ps. teraz zobaczyłam, że to to samo, co bebilon haha
 
reklama
25_pixels właśnie widzę że przekręciłam Twój nick, przepraszam
No widzisz wiedza i doświadczenie przyniosły piękne efekty. Małymi krokami mam nadzieję że i mnie się uda.

E tam. Przekręceniem nicka się przejmujesz. Toż ja nawet nie zauważyłam. Szykujemy się z młodym. Kumple jego robią Batman party a potem zabieramy ich do kina na Batman lego movie. Ale będę się nudzić [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzenia Patysia152 jutro.
A ja we wtorek mam test pappa....też jest lekki stresik.
Patysia bo stwierdził że skoro odmawiam brania antybiotyku...to był pierwszy trymestr i wolałam wyleczyć to bez antybiotyku....to mogę też chodzić do pracy.I w ogóle potraktował mnie jakbym chciała wyłudzić od niego te zwolnienie.Więc ja u nich bywam jak już naprawdę muszę.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Bylo wziasc recepte i nie wykupowac :)
Dzieki i wzajemnie! Ja tez jutro pappa bede miala

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz się nie mogę doczekać lata i swoich własnych, prywatnych arbuzow. Pycha! Żadne ze sklepu tak dobrze nie smakują. Mmm.. ja juz chce wiosnę i robienie rabat, rozsad. Przez te nasze rozmowy juz się nie mogę doczekać wiosny chociaż ja jestem fanem zimy ;-)

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej ten moj takiii slodki. Mlodemu tez smakuje. Maly jest ale zaleta brak czarnych pestek ♡

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz się nie mogę doczekać lata i swoich własnych, prywatnych arbuzow. Pycha! Żadne ze sklepu tak dobrze nie smakują. Mmm.. ja juz chce wiosnę i robienie rabat, rozsad. Przez te nasze rozmowy juz się nie mogę doczekać wiosny chociaż ja jestem fanem zimy ;-)

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej ten moj takiii slodki. Mlodemu tez smakuje. Maly jest ale zaleta brak czarnych pestek

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
25_pixels - może nie będzie tak tragicznie:sorry:bawcie się dobrze!
Patysia152 , lusia1979 - powodzenia z jutrzejszym testem &&&&
Ag.ta - ale robisz smaka tymi arbuzami - uwielbiam:yes:
 
reklama
O raaaany, ale ja Wam zazdroszczę tych ogródków :rolleyes2: Super jest mieć dom z ogrodem. Ja to się ciesze jak dziecko jak mi pietruszka w doniczce na oknie puszcza liście z korzenia (zasadzam sobie z końcówki korzenia), albo jak poziomki na balkonie zakwitną a potem zaowocują... :laugh2:A takie grządeczki mieć... Ekstra. My trochę dostajemy od dziadków męża, bo mają przy domu ogród. Ogóreczki, dynie, maliny, gruszki... Mama mężaa ma ogródek działkowych, to ta to dopiero nam znosi warzyw :rofl2:. Ale własne to taka radocha :blink:
 
Do góry