reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
heeeeloooooł witam po weekendzie! nie wiem czy mam szansę Was dzisiaj nadrobić! :-p
w tym tygodniu oczekuję na wynik Harmony - powiedziałam sobie, że jak będzie wszystko oki i podadzą płeć to od razu coś zakupię hahaha
czuję się oki, mam nadzieję, że Wy też!
Ciacho z jabłkiem, zielona herbata i lecę czytać!
 
reklama
Ja sie nie wypowiem na temat krzaczkow, sadzonek bo nie mam zielonego pojecia o tym, nie lubię robić w ogródku. Nawet w domu nie mam kwiatow. Maliny za to u teściowej rosną
A co do teściowej właśnie wróciłam i jestem taka zmęczona jak bym w pracy dwie zmiany zrobiła. Przyszła babcia i gadala takie pierdoly. No najbardziej mnie rozwaliło ze my wiemy kto w brzuchu siedzi tylko powiedzieć nie chcemy. No szok, chyba dopiero wiosna tam pojade dopiero.
 
heeeeloooooł witam po weekendzie! nie wiem czy mam szansę Was dzisiaj nadrobić! :-p
w tym tygodniu oczekuję na wynik Harmony - powiedziałam sobie, że jak będzie wszystko oki i podadzą płeć to od razu coś zakupię hahaha
czuję się oki, mam nadzieję, że Wy też!
Ciacho z jabłkiem, zielona herbata i lecę czytać!
Duzo placilas za harmony?? I dlatego robilas ? Przewnie przeoczyłam.. sorki..

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jejku ile wyscie przez noc i pół dnia napisały. Nadrobić jest rzeczywiście ciężko ;)
Odniosę sie tylko do paru tematów, tych które pamietam i z gory przepraszam za taki długi esej.

Dzag, mąż da radę ogarnąć małą w nocy, ale czasami jest sytuacja kryzysowa i wtedy mama, czyli ja, jest niezbędna. Więc chyba bede zzmuszona zjawić się wtedy w sypialni i pomóc.
Imię Basia, rzeczywiście piękne! My mamy krótkie nazwisko wiec szukaliśmy dłuższego imienia i Barbara pasowało. Owszem Barbara brzmi poważnie, ale w większości i tak ludzie będą mówić Basia, bo i mała Basia i duża pani Basia brzmi ok. Poza tym fajnie też że to imię nie jest tak bardzo "modne" teraz i pewnie w klasie będzie jedyną Basią. I co najważniejsze, wszystkie Basie które znam sa super! :-)

CZarna oliwka, my robimy tak z podgrzewaczem w nocy ze stoi w nim butelka z wodą, i jak mała się budzi to wtedy dopiero robię mleko, wsypuję proszek, mieszam i mieszanka gotowa :) niestety ale jak zostawisz mleko na dłużej niz 3h to po prostu jest skisniete, bleh.... zresztą na opakowaniu naszego Nan pisze zeby wylac mleko od razu i nie przetrzymywac.

Klusek, to nie jest tak ze będę odpychac męża i separowac. Po prostu wydaje mi sie to najrozsadniejsze na chwile obecna. Kiedy urodzi sie maluch, nasza mloda bedzie miala prawie półtora roku. Wydaje mi sie ze maluszek płacząc będzie Ja również tym płaczem budził w nocy. I jesli bedziemy spac w sypialni we czworke to smiem twierdzic ze de facto nie wyspi sie nikt. Wiec zostaje opcja tato z młodą, a ja z bobasem w innym pokoju. Wiadome też ze maz będzie chodzil do pracy wiec musi sie jako talo wyspać. Ja mogę zawsze pokimac w dzien podczas drzemki dzieciakow (o ile w tym czasie nie będę gotowala, prala, sprzatala, etc). Ja sobie tak myślę na chwilę obecną, ale moze będę miała zlote dziecko ktore obudzi sie 2 razy na mleko i nie obudzi przy tym starszej. Nie wiem, czas pokaże jak bedzie...
Zresztą z tego co widze to nieb ja jedyna ma taki plan na przyszłość z malym brzdacem.

Myyycha, czy zadowolona byłaś z tego wózka podwójnego, jeden za drugim? Mogłabyś podać nazwę firmy?
Też chyba będę musia kupić coś podobnego gdyż spacer codziennie ttaki mus! Dziecko trzeba przewietrzyć, dotlenic, a i dla mamy to jakaś rozrywka :)

Dzasta.o, mizeria, mniam mniam!

Wszystkim życzę miłej niedzieli :)
U mojego brata na koniec marca urodzi się Basia
 
Duzo placilas za harmony?? I dlatego robilas ? Przewnie przeoczyłam.. sorki..

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak pisałam w wątku u usg :) płaciłam 2300 .. niestety.
Robiłam, bo mnie nastraszono . po teście pappa miałam ryzyko ZD 1:531, wizytowałam u genetyka i radziła zrobić :eek:
nie wiem na ile mnie nastraszyli i naciągnęli, ale ze strachem się nie da wygrać ..
 
Tak pisałam w wątku u usg :) płaciłam 2300 .. niestety.
Robiłam, bo mnie nastraszono . po teście pappa miałam ryzyko ZD 1:531, wizytowałam u genetyka i radziła zrobić :eek:
nie wiem na ile mnie nastraszyli i naciągnęli, ale ze strachem się nie da wygrać ..
Aha to ja tam nie zagladam bo jeden watek mi do ogarniecia to duzo... [emoji85] jej ja tez sie boje tych testow czy dzidzia zdrowa... jutro mam usg...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się w Kończącą się niedzielę. Mój weekend leniwy i dobrze mi z tym.
Dzieci zaczęły ferie więc luz z porannymi pobudkami.
Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty!
U nas cały weekend zimny wiatr więc tylko wczoraj spacerek z psem.
Miłego wieczoru.
 
reklama
Do góry