reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Patysia152 musisz mieć super gp.Bo ja mam w przychodni samych idiotów.W pierwszej ciąży przy zapaleniu oskrzeli nie chcieli mi dać sick leave więc byłam kilka tygodni na bezpłatnym urlopie.W tej ciąży nonstop mnie głowa boli a w 1 trymestrze też miałam i wymioty i mdłości i niestety pracowałam z nimi.
25_pixels też nie lubię kaszy gryczanej...ble ble.
Beata1313 miałam wtedy tylko 10 lat więc dużo czasu minęło to i trochę już zapomniałam.Ale nadal nienawidzę brawury i chamstwa na drodze.
Dzag82 nasza Emi za to faktycznie większość nocy od urodzenia przespałam.Karmiłam ją w nocy na śpiocha.Wiki nam mocno dała popalić to teraz chyba powinnno być tak średnio jeśli chodzi o nocki.No zobaczymy.Jakby co z mężem już wprawę mamy.A teraz Wikusia to największy śpioch w rodzinie.Jak to się zmienia.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj ja tluszczyku zbednego sporo mam...:p nadwaga z 30 kg... ;) sa dbi ze szybko sie uda a sa ze z 5 min szukam bo maluch sie schował. Albo ucieka :) ale ja cala poprzednia ciaze tez sluchalam wiec juz wrawa jest. Na youtubie jest duzo filmikow pomocnych:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Za kilka dni, zrobie kolejne podejście :) a jak nie znajdę to będę czekac na wizytę z utęsknieniem :) do 24/02 , mój sprzęt ma 6 lat wiec moze tez czułość jakaś niższa, narazie No stress;):)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pomidory koktajlowe w tym roku kupiłam takie do donic mają 25 cm wysokość inwestycji fajne krzaczki rosną dzieciaki miały radochę bo prosto z krzaczka do buzi a normalne pomidory na ogrodzie.

25_pixel to zapraszam do mnie teście mają 25 hektarów ziemi to byś miała gdzie poszaleć
 
My może nawet będziemy nowy dom całkowicie urządzać....ale w sumie się na to cieszę.
MamaT dużo zdrówka.Ja też o lodach narazie mogę pomarzyć.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie w ogródku tylko owoce-poziomki,truskawki.I trochę ziół.Nie znam się bardzo na ogrodnictwie.Tyle co kojarzę ze studii biologicznych.
No nadrobiłam Was.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Truskaweczka2017 Ja w zeszłym roku na balkonie miałam pomidorki schery, ogórki i papryki chilli. Wszystko w takich balkonowych odmianach i miało pełno owoców. :) W tym roku chciałam wiszące truskawki ale chyba zamienię je na poziomki.
O ile do mieszkania w domu mnie nie ciągnie, to swoją działkę taka warzywno-owocową mogłabym mieć. Może kiedyś.. :)

f2w3rjjgax9hy8m9.png
 
reklama
O,ja w tym roku tez planuje zagospodarowac kawalrk ogrodka na jakies warzywka. Na razie same owoce mamy w ogrodku - truskawy, poziomki, mase jezyn, borowke am, porzeczke, maliny, winogrona. No i ziola na balkonie. Ja mam fiola na punkcie pelargonii, co roku balkon i ogrodek pelny jest roznych odmian. Co do warzyw jestem laikiem wiec teraz przynajmniej wiem kogo pytac o rady :D

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry