reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A my po wizycie już. Crl 62,4 mm NT 1,2 mm Fhr 153 ud/min.
Podobno kostka nosowa jest. Ma wszystko na miejscu, serduszko schowane, 2 łapki i 2 nóżki. Machało nimi słodko. Maluch wydawał się oglądać łapki ale za nic nie chciał pokazać buzi. I nie wiadomo czy on czy ona. Foto dodam pozbiej na wizyty. A i z usg termin na 20.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje :-)
 
A my po wizycie już. Crl 62,4 mm NT 1,2 mm Fhr 153 ud/min.
Podobno kostka nosowa jest. Ma wszystko na miejscu, serduszko schowane, 2 łapki i 2 nóżki. Machało nimi słodko. Maluch wydawał się oglądać łapki ale za nic nie chciał pokazać buzi. I nie wiadomo czy on czy ona. Foto dodam pozbiej na wizyty. A i z usg termin na 20.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratki @kotomiś :)
Ja wam powiem, że mamę mam na miejscu i nie przeszkadza mi, że trochę może się wtrącać, myślę że będę czuła się nawet lepiej przy jej pomocy. Choć nie wiem jakby to było z teściową bo wiadomo jakie lubią być, inaczej wychowywały swoje dzieci jak nasze mamy itd. :) Przypomina mi się śmieszny obrazek jak urodziła moja siostra, to był pierwszy wnuk i wiecie wszyscy się podniecali. Siostra była po cesarce wiec nie miała za dużo siły, odwiedziliśmy ich chyba we 4 osoby, oni mieszkają z teściami i jak przyszedł czas pierwszej kąpieli to chyba możecie sobie wyobrazić ile osób stało dziecku nad głową masakra :) Jak sobie przypomnę ten obrazek to mam nadzieję, że nas ominie taki przepych :D
 
Ja też bym zjadła tatara...uwielbiam.
O jejku JustynaWM trzymajcie się w tym szpitalu.Nie wiem co polecić na suchy kaszel.Syrop dla ciężarnych?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A jeszcze- dostałam wyniki prenatalnych z adnotacją że mogę zrobić drugie prenatalne pomiędzy 18 a 22 tygodniem. Co myślicie robić? pierwszy wynik ok.
 
Do góry