reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja tez mam chodzace, ale wedlug nich chodzace to co to znaczy ? Ze moge isc do lekarza i apteki i nic wiecej bo w koncu jestem chora ? Tesciu mowi ze po tych nowych przepisach strasznie to zaostrzyli i duzo jego znajomych mialo kontrole. Jakis facet mial zwolnienie rowniez chodzace, nie zastali go w domu no i przyszlo pismo. Musial zalatwic lewe zaswiadczenie ze byl w szpitalu na jakiejs rehabilitacji ... Masakra..
 
reklama
Mnie mogą moze i sprawdzać ale ze względu ze podejrzane im sie wyda ze podbija sie lekarz mgr biotechnologii , jeszcze pomyślą ze to jakiś znajomek :) a on bidok dopiero na specjalizacji ginekologi i położnictwa jest. Chyba ze sprawdza tylko jego czy ma takie uprawnienia itp.
W każdym razie adres na który idą zwolnienia to adres zameldowania, a tam nie mieszkam wiec nigdy mnie nie zastana :) ale nie mam leżącego.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wrrryyy i nie dodalo mi posta :-(
To jeszcze raz ;-) ...

@kotomiś wspolczuje tych wymiotow :-( jejj Ty to sie wymeczysz... zdrowka kochana !!! Czekamy na wiesci z wizyty :tak:

@klusek aaaa to luz :-) , myslalam, ze musicie gonic z remontem ;-)

Napisane na LG-P880 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny!!
Rany, wspolczuje jeszcze wymiotujacym.. Ale nie martwcie sie o dzirciaczki, one wezma z Was to co potrzebuja, o siebie zadbajcie, moze cos przeciwwymiotnego to dobry pomysl?

Ikulka jak tam dzisiaj? Moze taka Twoja 'uroda'...


My juz po spacerze i zakupach, biore sie za sprzatanie, jutro dziadki przychodza na impreze urodzinowa Krzysia, znowu sprzatanir, zakupy, gotowanir bleeeh juz mi sie nie chce.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem w potwornym stanie. Wymioty i osłabienie od rana. Boli mnie żołądek. To nie mdłości tylko okropny ból żołądka :-( jestem już tym przytoczona
 
Mi pomogl ten prevomit. Moze opaske sea band sobie kupcie. Opinie ma super. A jak nie to lekarz. Moze mniejsza dawka dipherganu...

Ja poodkurzalam. Pomylam podlogi. Na dniach przyjdzie rzeczoznawca ze spoldzielni wycenic mieszk. Myslalam ze tylko wplate mi oddadza. Mam lokatorskie. Ale sie milo zdziwilam bo wyceni mi na dzisiejsza wartosc rynkowa a mieszkam 8 lat to jeszcze za 8 lat oddadza mi te raty kredytu z czynszu. Takze dobrze na tym wyjde.
 
Witam.
Pospałam z młodszą córką do 9 rano.Szok bo ona teraz taki śpioch a za niemowlaka to spać nic nie chciała w nocy.A tu brak budzika i śpi jak zabita.
Głowa mnie nadal boli i nie wiem co z tym zrobić.Już dziś na nocki wracam i to w sumie na 6 pod rząd z przerwą na 1 wolną.No ale za równy tydzień już urlopik to nie będę narzekać.
U nas śniegiem trochę poprószyło to zaraz ogarniam dom i spadamy na pole.
Mychaa wysłałam Ci wiadomości 2 bo ma pamięć już nie ta.
Ja wczorajsze farbowanie odłożyłam.Zeszłam teraz na ciemniejszy kolorek to odrostów tak nie widać na szczęście.Zamiast jasnej blondyny jestem ciemną blondyną.
Emikaa tyle alkoholu co w tym sosie nie zaszkodzi.
Dzag82 u nas nie ma opcji ze zmianą przedszkola czy szkoły bo dziewczyny mają problemy z mową i chodzą do placówek gdzie mają odpowiedni support.Emi i tak jest w szkole poza naszym regionem ale raptem 2 mile od domu i gdzie się nie przeprowadzimy to szkoły nie zmienimy więc my ją wozić będziemy.Wiki kończy przedszkole w czerwcu więc też bym nowego przedszkola nie szukała.Tu ma panią 1 do 1,swoją panią z grupy która też ma na nią dobry wpływ i Wiki ją kocha do bólu plus zajęcia z logopedą.Wiki będzie w tej samej szkole co Emi tylko w normalbej klasie z nauczycielem cieniem.Może to racja że lepiej samemu urządzić dom od podstaw.A ta lokalizacja kusi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam serdecznie prosto z łóżeczka :)
Piszecie o kontroli na L4.. Do mnie ktoś bardzo często dzwoni domofonen około godz 9, to pewnie listonosz próbuje wejść do klatki, więc nawet mi się nie śni iść i otwierać :) Więc jakby to była kontrola to nawet nie wiem o tym [emoji14]
@ewelina09065 A dlaczego dostałaś 1b? Masz nakaz leżenia?
@Emilkaa A nie wymagał od Ciebie adresu pod którym będziesz przybywać na zwolnieniu? Mnie zawsze o to pytają.

f2w3rjjgax9hy8m9.png
 
reklama
Luska ja teraz tez ciemny blond. W kwietniu pojde na pasemka przed komunia. Glowa Cie boli od zadlugiego spania ;)
Zartuje
Spij spij. Ja o 2 zasnelam a o 7 wstalam. Mam przyplyw energii
 
Do góry