reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Mahoniowa u nas tez niedlugo formalnosci. Wczoraj podpisana umowa i wplacona zaliczka. Dzisiaj gosciu napisal ze wyjal juz wszystkie papiery z sądu i urzedu i mozemy umawiac notariusza..
Jeszcze wymelduje ojca. Zbieze te graty i zaczynamy
Mahoniowa,klusek gratulacje nowych domów [emoji4]

f2w3rjjgpq9zxm14.png


 
reklama
Ja po zakupach.Staniki kupione przy takim rozmiarze to nawet dużego wyboru nie miałam....europejskie 90f.A dla dzidziusia kupiłam skarpetki i śliniaczki.Jakoś nie umiałam zdecydować się na żadne śpioszki...wszystko albo na chłopaka albo na dziewczynkę.Trzeba poczekać aż poznam płeć.
Evelinia ja tak funkcjonuje że jak już skończę nocki to odsypiam na maksa.
U nas podobna pogoda.
Tak do usg kupa czasu...w przyszłym tygodniu mam tylko zgłosić się na test pappa.Tydzień później wizyta u położnej ale to bez usg.
Mahoniowa nie znam tej stronki...muszę luknąć.
Ikulka to dobrze.A jakie badania miałaś?
Mnie jakoś do sztuki kochania nie ciągnie.Ostatnio oglądnęłam film Kochaj ale w sumie też to żadna rewelacja.Ja niestety z polskimi nowościami nie jestem na biężąco.Choć ostatnio w odeonie zaczynają puszczać polskie nowości...i duże mają wzięcie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja z mężem oglądam x-menów. Wszytko części nadrabiam bo wychodzi w marcu Logan i muszę być wkrecona :-)

Ja też fanka xmen i Logana - jedyne postacie marvela co mnie nie irytują :)

Ojojoj boli głowa u niedobrze ojojoj

Mnie pomogła kawa i kumpela. Zmusiła mnie do gry w SingStar i wychodzi na razie że jestem: miernotą... amatorem z drewnianym uchem.... ubaw po pachy :D
 
@klusek moze u mnie sie sprawdzi, mam trzy dziolchy to ost moze bedzie chopaczek ;-)

@Mamaa03 to widze, ze ty tez na koniec sierpnia sie szykujesz ;-)

@dzag82 ja mam 3 panny, Ty (prawdopodobnie) 3 chlopcow to jest rownowaga zachowana ;-) . Najwazniejsze ze wszystko z bablem ok :tak: . Dokladnie jak piszesz, jak juz sa ruchy to i obawa nie maleje o dzidzi i jak tylko dziec ma spokojniejszy(lub inny) dzien to juz strach w oczach :-/

@MamaT ja tez bym juz chciala poczuc swoja Rybke hmmmm , a tu jeszcze moze z miesiac :-/

@ikulka a Wy z koleji pierwsi w kolejce :-)

@MoniMo super :-) , ekstra ze bobo zdrowe, noooo i kolejny fcio :-D , to dzis goruje testosteron :-D


@luska1979 no to zakupy udane :-) .


A u mnie kurde snieg pruszy :szok: ale ze temp dodanie to nie polezy sobie :p i dobrze bo ja chce juz WIOSNEEEE!!! Wiecie co ja w tej ciazy mam taki smak na surowki, ze ojojoj , dzis zrobilam do obiadu wielka miche, a tak mi slina przy tym sie produkowala, ze myslalam , ze sie zapluje i tak probiwalam czy jest ok, ze pol michy opedzlowalam hihihi


Napisane na LG-P880 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja tak na szybko wpadam nie czytając postów bo mi tel pada. Właśnie wyszłam z usg. Które to czarownice mówiły, że chłopak będzie?!?!? Luska, GuaRaNa? Uduszę!!! :rofl2:
Reszta ok :-p
O oł ;) może jeszcze siurak zniknie? Zawsze jest.jakiś plus- królowa będzie tylko jedna haha
 
Beata1313 szykuje się właśnie na koniec z usg nawet na 1 września ale.juz mam zapowiedziana cc.[emoji20] że względu na to że dwie poprzednie też miałam cc i prawdopodobnie mam zrosty.

f2w3rjjgpq9zxm14.png


 
reklama
Ja też fanka xmen i Logana - jedyne postacie marvela co mnie nie irytują :)



Mnie pomogła kawa i kumpela. Zmusiła mnie do gry w SingStar i wychodzi na razie że jestem: miernotą... amatorem z drewnianym uchem.... ubaw po pachy :D
Mój mąż fan Marvela a szczególnie Avengersów. I jadę z tymi filmami. Został mi jeszcze Wolverin 1 i 2 do oglądania :-)
 
Do góry