reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Sama dostałam to podzielę się dalej ;)
Znajoma mojej siostry stworzyła swoją listę babskich filmów, które wg niej warto zobaczyć. Część już oglądałam i są super, resztę z chęcią zobaczę.
Może komuś się przyda :)
1486466061-aaaaaa.jpeg


f2w3rjjga2xukn5b.png
Prawie wszystkie oglądałam, mam też w planach doczytać całą serię ''Wszystkie kolory miłości'' Nicolasa Sparksa, na podstawie jego książek powstało kilka z tych filmów :)
 
reklama
A ja z mężem oglądam x-menów. Wszytko części nadrabiam bo wychodzi w marcu Logan i muszę być wkrecona :-)
 
Dzag moja droga to ja pierwsza pisalam ze bedzie u Ciebie chlopak :biggrin2:
Ma sie te przeczucie. Moja mama mowi na mnie zawsze czarownica hehe

Udanych wizyt kobitki

Zaczelam czytac Sztuke kochania. Duzo psychlogicznego podejscia. Zaczyna sie od milosci matki do dziecka. Zapowiada sie super.

A czy można prosić o przepowiednie u mnie? Mam już synka a teraz jestem ciekawa, może i u mnie się Twoje słowa sprawdzą? Jak się czujesz?
 
Itta87 ja to tak z postow oceniam, znaczy historii zajscia. To taka moja zabawa.
Ja np mysle ze czesciej z dziewczynkami ciut trudniej zajsc. U mnie pierwsze bylo puste jajo. O moja Domi staralam sie rok. A bo to jajniki. A to hormony nie tak. A tu pyk i od razu. I ma byc chlopak.
Dlatego mysle ze u Luski bedzie chlopak. Bo ona pisala ze zespol policystycznych jajnikow i te chromosomy i trudniej bylo. Ma dziewczynki. A teraz pyk. Nie spodziewala sie. Dlatego stawiam na chlopaka.
 
Ewelina pisze:
Umowę mam od 2 stycznia i od 2 luty lekarz dał mi już zwolnienie. To moja pierwsza praca na stałe. Wcześniej pracowałam do października na zlecenie ale nie mialam płatnych skladek
No to Ci się udało nieźle :laugh2: Czyli będziesz miała normalnie płatne chorobowe. Swoją drogą ciekawe, czy ZUS będzie węszył... A co na to Pracodawca? Tak z ciekawości pytam :-p

o.paulina pisze:
Sluchajcie z tym L4. Czy to prawda, ze mozna w ciazy ciagnac tylko 6miesiecy? W sensie, ze ZUS za tyle zaplaci?
Nieprawda. W trakcie ciąży zwolnienie może wynieść maksymalnie 270 dni.

MoniMo, Aga, trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty.

Klusek, w takim razie Ciebie tez uduszę. No ja nie mogę... Trójka chłopaków. Jak to możliwe... Z mężem nie rozmawiam :laugh2: Kazałam mu do siebie mówić od dzisiaj Matka Boska. Jak w rodzince.pl
Teściowa ma czterech chłopaków i jedną najmłodszą córkę. Teściu chciał dziewczynkę :-D Jak się zaczęły im wnuki rodzic, to pierwsza piątka to były chłopaki :-D Dopiero później pierwsza dziewczynka, potem mój Witek i kolejne dwie dziewczynki. No i ja znowu chłopak. Siąść i płakać...

Kotomiś, taaak, wszystko w porządku. CRL 59mm, NT 1,5, wiercił się jak szalony, mostki robił. Wszystko na ta chwile ok. Za tydzień mam genetyczne prywatnie, może się w dziewczynkę zmieni :laugh2:

o.paulina pisze:
@dzag82 gratuluje syna, ale pewnosci pewnie jeszcze nie masz bo z tego co pamietam termin porodu mamy podobny, wiec skonczylas chyba 12t? Nie widze suwaczka ale tak strzelam.
Dzisiaj 12 tygodni strzeliło. I już raczej ten chłopak zostanie. W poprzednich ciążach w podobnym czasie poznałam płeć. Jak juz powiedzą, że chłopak to chłopak raczej. To dziewczynki się częściej "zmieniają" w chłopaków :-p
 
reklama
Do góry