reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Jestem ciocie :) Z dzieciaczkiem wszystko oki, małe ryzyko, NT 1,7, serduszko bije, badanie poszło szybko i sprawnie, lekarz też konkretny widać, że się zna na tym co robi. Maluch spokojny, dał się pomierzyć i jak to Pan dr powiedział misio nie chce pokazać co ma między nogami :D Wzięłam nagranie to pokażę wam screeny na wątku USG :) Jak na razie termin bez zmian :p
Anntryb dobrze , że bobo zdrowe
Ja przypuszczam, że najprędzej dowiem się koniec marca początek kwietnia kto jest moim ktosiem .Mam takie panie ginekolog,które nie lubią mówić za wczasu nawet się nie nastawiam na takie info choć z drugiej strony to i może dobrze będę pewniejsza
 
reklama
dziewczyny powiedzcie mi jak to jest, gdy chodziłam do innego lekarza do 12 tyg, a teraz chodzę do innego i co teraz muszę wziąć od dwóch zaświadczenie,że byłam u ginekologa w pierwszym trymestrze i później w drugim od tamtej? Chociaż nie wiadomo czy mi się przyda , ale wole wiedzieć, bo bym mogła już wziąć od tamtego, bo nie będę już chodzić
 
Kobietki. ..ja padnę zaraz ale chyba moje maleństwo się rusza. Leżę sobie na boku i jakby piórkiem mnie ktoś w brzuchu smyrał i tak kilka razy. ..no serce mi stanęło nada chwilę☺
 
Uff, ponad 400 postow nadrobilam. [emoji44]

Czesc! Nie wiem od czego zaczac. Gratuluje zakupu domu i mieszkania! Mega ekscytujace doswiadczenie. :)

Ja mam wade -5.5 co samo w sobie nie jest przeciwskazaniem do rodzenia sn, ale kiedys mialam problem z odklejajaca sie siatkowka i musze obadac temat.

20.30 moja wizyta i badanie genetyczne. Ide z mezem :) Jestem dobrej mysli i licze ze przeczucie mnie nie myli.

Zrobilam dzis galaretke z truskawkami i bananem. Taaakie zachcianki. :)

Piekne te pokoiki dla dziecia! [emoji7] Az zapisalam sobie te zdjecia bo w podobnym stylu tez chce. Nawet na jednym moja komoda biala ikeowska jest. Chce ja zostawic ale przemalowac na jakis pastelowy niebieski czy cos. Artystka nie jestem, moze nie spieprze zadania. [emoji87]

Bylam w kinie na "sztuce kochania". Ktos byl?? Dla mnie bez szalu.
 
JustynaWM kocham Cię za ten post bo oczywiśie to mój chleb powszedni.
Tu w UK jest luz bo nikt nie zwraca uwagi na to że dziecko ma focha czy bunt ale w PL z Emi czuję się napiętnowana.Czuję jak ludzie od razu jej metkę przyklejają źle wychowanego dziecka.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
luska dokładnie tak, w Polsce, zwłaszcza w małych miastach w ogóle nie ma świadomości i wiedzy na temat zaburzeń rozwojowych u dzieci, to jest przerażające...w sklepach i miejscach publicznych jest najgorzej, te spojrzenia, uwagi dla matek...smutne :( u nas ten okres już minął (poza tym syn nie ma autuzmu/aspergera a lżejsze zaburzenia). ciesz się że mieszkasz w Szkocji pod tym względem :)
 
reklama
Mamusie wy jesteście szalone z tempem pisania [emoji6] nie nadążam czytać A co dopiero pisać coś hehehe
Gratuluję wsZystkim udanych wizyt ja niecierpliwie Jeszcze czekam na ma środę by zobaczyć bobo [emoji4] ja tez wątpię ze dowiem się płci bp mój lekarz mówi gdyż jest pewny prawie na 100% Więc w pierwszej ciąży pozno się dowiedziałam ze syn A teraz aż mnie skręca ciekawosct[emoji1]
Gratuluję pięknych domków i pięknych mieszkanek:)♡ ja z mężem 4lata budowalismy dom i w zeszłym roku się wprowadziliśmy więc Nowy dom Nowe dziecko[emoji4]

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry