reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hahaha to stąd kamienica. I tak jak ja. Powietrze po prostu śmierdzi i jest szare, szkoda że tylko inne miasta :)
 
A ja się właśnie objadlam golabkami i marzy mi się coś jeszcze.. dziś jestem całe głodna.. co jakąś godzinę musze coś zjeść. Jak tak dalej pójdzie to nie wiem co to będzie.

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam u sąsiadów po dzieciaki wypilam herbatke z ich cora która niewiele młodsza ode mnie a jej brat jest 2 lata starszy od mojego Antka fajna dziewczyna lubie z nią pogadać. Zjadłam obiadek sernik na zimno mi się chlodzi nakupowalam dziś owoców będę się opychac

Super ze wizyty udane

Ikulka wypoczywaj moja ciąża z synem tez tak wyglądała a teraz pyskacz straszny juz ponad 7 lat ma będzie dobrze
 
własnie testuję nowy nawilżacz powietrza - ciekawe czy się sprawdzi? :happy:
jutro odsypiam, nie ma innej opcji .. piżamowy weekend robię!

najadłam się pierdół ... to nie był dobry wybór ..
 
reklama
Ratatujek ostatnio tak myślałam że gdzieś zniknęłaś.Super że masz zdrową dzidzię w brzuchu.
Mahoniowa chyba wszędzie mieszkać w śródmieściu to żaden luksus.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry