reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Mahoniowa a dzielnica spokojna?Wrocław jest piękny pewnie dlatego taki drogi.Zdawałam tam na studia ale wylądowałam w Katowicach niestety.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ikulka w szpitalu będziecie bezpieczni.

Ja po wizycie. Na szybko. Dziecię zdrowe jak rybka. Prawdopodobnie będzie kolejną sierpniową dziewczynką[emoji16]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje :-) kurcze same kobietki, ciekawe... To ilu mamy chlopcow? Bo nie wiem czy gdzies coś takiego jest na którymś watku?

Ikulka dobrze ze wszytko ok. Współczuję Ci tych stresow.

A co do dobrych rzeczy my dzisiaj ciacha wcinamy, niestety nie sa własnej roboty ale sa mega.
 

Załączniki

  • DSC_0739.JPG
    DSC_0739.JPG
    937,8 KB · Wyświetleń: 58
Gratulacje :-) kurcze same kobietki, ciekawe... To ilu mamy chlopcow? Bo nie wiem czy gdzies coś takiego jest na którymś watku?

Ikulka dobrze ze wszytko ok. Współczuję Ci tych stresow.

A co do dobrych rzeczy my dzisiaj ciacha wcinamy, niestety nie sa własnej roboty ale sa mega.

Jak na razie chyba 2-3 chłopaczków, chyba, że coś ominęłam :p
Może tabelkę zrobimy ? :p
 
Dziewczyny jeszcze gorzej będziecie miały jak trzeba będzie wnieść wózek na te 3 piętro.
Ikulka trzymaj się w tym szpitalu.Dobrze że z dzidzią ok.
Natalkuś super wiadomości.
Mi się tak zdaje że kilka dziewczynek to się jeszcze chłopakami okaże.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dawno sie nie odzywalam. Jestem po badaniach prenatalnych- na szczescie wszystko jest ok, malenstwo rosnie prawidlowo . na prenatalnych zasugerowano dziewczynke, moj gin na badaniu usg przyziernosci pokazal nam cos odstajacego miedzy nogami ja tez przeczuwam chlopca :-)
 
reklama
Jejku ale się objadłam... 2 miski zupki tak smakowała jak nigdy...
Teraz bym zjadła pączka, smaka mi narobiłyście ale o tej porze u mnie to szansa jak na 6 w lotka
 
Do góry