reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Kupilam szare fajne sa :)
Ja kupilam dwie pary, wczoraj juz w nich smigalam, dla mnie mega wygodne, pewnie bede chodzic az sie dziury porobia heh

@dzag82 zaluje okropnych nocek. U mnie w nocy spokojnie, chlopcy cale przesypiaja ale Jasku od jakiegos czasu taka maruda okropna... Nogi uczepiony, ryczy o wszystko, wykapac sie spokojnie nie moge, bo nagle siedzac z tata wlacza mu sie lek separacyjny i pod drzwiami wyje mammoo mammmoo wyjdzzzz. Wczoraj jak bylam na badaniach troche zeszlo i po powrocie maz powiedzial, ze sie dziwi, ze jestem jeszcze w miare normalna po calych dniach z tą małą marudą :D :D

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@o.paulina nie jest źle po wczorajszym dniu i po tych wcześniejszych pierwszy raz spałam do 10 h , staram się nie męczyć, ale wiadomo trzeba ogarnąć i ugotować, troszkę brzuch jakby dziś twardszy, ale to też może po tej igle dziś odczuwam skutki, mam nadzieję,że nic się nie stanie, bynajmniej do odbioru wyników, bo nie chciałabym mieć takie uczucia,że przyczyniłam się do poronienia robiąc amniopunkcie
Spokojnie, jakby sie cos mialo dziac to by juz sie dzialo. Ja odczuwalam dyskomfort w miejscu naklucia, ale to pewnie bardziej psychika dzialala. Trzymam kciuki za dobre wyniki

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adeline napewno będzie dobrze.Szkoda że tak długo musisz czekać na te wyniki.A te pierwsze poznałam już następnego dnia po amnio.
MamaT szybka jesteś.
Ikulka trzymaj się.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie miałaś fish a to kosztuje prawie 1000zl nie brałam co ma być to będzie.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Evelinia zgagę potworną miałamprzy 2 córach.Im wyżej ułożona ciąża tym gorzej ze zgagą plus to że ja jestem wrzodowcem więc kopniaki po żołądku niewskazane.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Uuu to obaliłaś kolejną teorię
Ja na razie mam brzuch tak jak z chłopcami na środeczku z tym ,że na chwilę obecną jestem dopiero w 11 tyg (10+6) więc wszystko się może zmienić
Adeline pisałam Ci wcześniej, że ja też przechodziłam amniopunkcje i brzuch trochę pobolewał, ale lekarz nie dał mi zwolnienia po badaniu powiedział tylko ,że w tym dniu odpoczywać a około tygodnia nie forsować się i tyle w temacie ☺
Nastepnego dnia byłam już w pracy
 
Dziewczyny, kupiła któraś spodnie ciążowe w Lidlu? Ja jeszcze nie dotarłam, znając życie to już ich nie będzie :dry: Ale się przejdę, co mi tam. Tylko nie wiem czy warto.
mi mama kupiła ja w getrach jedynie po domu śmigam mimo że szczupła jestem ale te są trochę jak spodnie (rozm s/m) są luźne nawet w lydkach i mi się podoba to przeszycie przez środek nogi. na razie za duże jak dla mnie ale zostawiam na później bo chyba przekonam się do chodzenia w getrach
kupiłam w h&m super dżinsy i sukienkę ale nalato
 
No to się przejdę. Ale jak ich nie będzie - bo w Krakowie takie rzeczy i dziecięce ubranka znikają o godzinie 9:00 w dniu rzucenia do koszy :dry: - to błagam, napiszcie, że jednak beznadziejnie się w nich chodzi :rofl2:
 
Myycha u nas podobnie młodsza czasem takie fochy że głowa boli a mój wymięka nieraz jak ją ma odwieźć do przedszkola.A ja muszę popołudniu z nią jechać po Emi do szkoły i też wiele razy focha strzeli i muszę dać radę.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry