reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hej, u nas pierwsze wychodne się udało, wróciliśmy o zakładanej 24:) co prawda jak podjeżdżaliśmy pod dom to babcia zadzwoniła i słychać było ryk, a jak weszliśmy to Młoda była spacyfikowana na rękach :) i podobno od 23 trochę marudziła, ale wystarczał smoczek i szumiś. Od razu ją nakarmiłam i spała do 3 i teraz była kolejna pobudka.

Czy od rotarixu podanego w poniedziałek mogą być małe teraz problemy brzuszkowe? Bo zaczęła trochę częściej robić kupkę, ale w mniejszych ilościach. Co prawda konsystencja jej się zmieniła, bo już nie aż taka płynna, ale ostatnio mimo wszystko było regularnie raz dziennie i bez smużek.

A u nas kąpiel jest o 19 i śpi między 19.30 a 20. No chyba, że gdzieś jesteśmy to oczywiście później.
 
reklama
A i i mnie dupa, znowu mi ósemka spuchła, którą mam mieć 22 grudnia usuwaną :/ oczywiście zaczęła najbardziej boleć na imprezie, musiałam paracetamol wziąć :/ mam nadzieję, że roztwór wody utlenionej i dentosept dadzą radę i obejdzie się bez dentysty :/ a ciekawa jestem jak będzie, bo chirurg twierdził, że nie będę mogła karmić przez tydzień, bo znieczulenie i antybiotyk. Chyba my wydrukuję listę leków, które można brać przy karmieniu :p
 
Zuzzi mija Ala chodzi spac kolo 22-23
Najwczedniej na noc zasnela o 21.30
Ona podsypia ale np na 10 minut i dalej chce sie bawic..chyba sobie wyrobilla system bo wtedy ma rodziciw tylko dla siebie.
Takze ja z tym nie walcze ;) ona bardzod obrze sie rozwija i przesypia noc. Z tym ze nie konczy jej o 6 rano tylko 8-10

Alicja dzos pobila rekord.. spala 10 godzin w nocy bez jedzenia. Zasnela o 22 i obudzila sie o 8 :):)

Przechodzimy skok i w dzien jest ciezej. Przed wczoraj non stop na racxkach.. ale nauczyla sie juz obracac woko wlasnej osi na brzuchu ;)
Bardziej nam przyglada bez patrzenia w dal smieje soe guga zaczepia ijest przekochana ;)

Nie wiem ile wazy..ale zwaze ja jutro mam nadzieje.
 
Filip tez zasypia najwczesniej o 22 i wtedy okolo 5-6 sie budzi na jedzienie. to wielki sukces bo do niedawna budzil sie co 2-2.5 h
 
Czy tylko mój Leon śpi maks 3 godziny bez jedzenia?
Zazdraszczam spania baaardzo..
Dziś przyjedzie ciocia z wagą, więc się okaże czy mamy już 8 kilogramów czy nie... :)
 
Zuzi Szymek też chodzi spać ok 22.
Akuku wow piękne spanie !
Blerka Marta moja się budziła co 3h do 14 miesiąca, potem już wodę dostawała a mimo wszystko się budziła. A pierwsza przespana cała noc to jak skończyła 3 lata.
 
reklama
Amor mi specjalista mowil ze zazwyczaj ulewanie ok 3 miesieca sie normuje lub ustaje jesli to zwykly refluks fizjologiczny tak jak to ma miejsce u wiekszosci niemowlakow. Ale w przypadku silniejszego refluksu ok 6-8miesiaca kiedy dziecko juz siedzi i zaczyna sie przemieszczac czesto ulewanie ustaje ale czasem trwa az do ok roku.
Moj Hugo ma refluks i dalej ulewa ale wydaje mi sie ze mniej. Moze mi sie tylko tak wydaje dlatego ze juz sie do tego przyzwyczailam. Dla mnie najwazniejsze jest to ze juz nic go z tego powodu nie boli, ulewanie zniose. Chociaz nie powiem czasem mnie wkurza, szczegolnie jak go ubiore a ten uleje tak ze od razu trzeba go przebierac...

Zuzzi moj idzie spac ok 21. Jesli mial pozna drzemke to zasypia nawet przez 22 ale do lozeczka i tak odkladam go ok 21.

Blerka moj wytrzymuje max 4 godz ale to tylko pierwsze spanie, poniej to i nawet co godzine sie budzi czasem.
I Maja tez sie budzila gdzies co 3 godz bardzo dlugo. Noce przesypia dopiero od jakis 6 miesiecy a ma prawie 3 lata. Mam nadzieje ze Hugo szybciej zacznie noce przesypiac ale jesli nie to juz jestem przyzwyczajona.
 
Do góry