reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Kasietta moj Hugo tez ma drzemki tylko po 20-30 min i to juz standard. O dlugiej drzemce moge zapomniec. Teraz to sie ciesze jak glupia jak mi spi godzine...
 
Dziewczyny jeszcze calkiem niedawno Alicja jadla w nocy nawet co godzine.. takze zycze wam zmiany jak u nas..
Moj Viki budzil sie co 15 minut w nocy do pol roku.. jak przespal pol godziny to bylam w szoku a jak godzine to sama budzilam sie wyspana i sprawdzalam czy wszystko wbpozadku ..

Alicja spi od 2 godz.. a o d tatnir dni naeet godz spac nie chciala. Budzila sie co 10 minut u tak caly dzien az do 22-23.

Emil niestety nadal wysypany choc nie jest to już aż tak zaognione.
 
U nas tez drzemki w dzień po 30 min. Na spacerze tylko spi dłużej ok 2h i to chodzic trzeba wiec czasem km natrzaskamy. W nocy za to zdarza mu sie przespać 8-10 h. Ale tak jak u Akuku porostu przyszedł taki dzień i maly zaczął robic sobie dłuższe przerwy w nocy.
 
To, że ona spała 30 min w domu to spoko, przyzwyczaiłam się, ale na spacerze jak zasnęła i chodziłam ponad godzinę, to wtedy jeszcze w gondoli spała w domu 1,5 h co najmniej. A teraz to i tak 30 min i koniec. A pod koniec dnia jest taka płaczliwa, że masakra, jedna dłuższa drzemka jednak jest potrzebna... A w nocy to znowu co 3-3,5h pobudka, a było już fajnie całkiem :/
 
Hej dziewczyny a my wracamy właśnie pociągiem do domu. Mama zaprosiła nas na święta także jeszcze w grudniu przyjedziemy :-)
 

Załączniki

  • 1447003733934.jpg
    1447003733934.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 62
dziewczyny podaje Malemu ten antybiotyk. pozniej musi mu sie odbic i to kilka razy, widac zego to meczy. musi byc w pionie, nie ma opcji na odlozenie. to normalne?! :/
 
reklama
Kasietta a to nie przez ten gips się pozmieniało? U mnie pierwsze dni z rozworka byly ok, pierwsza noc tez w normie czyli sen od 21 do 4, a potem wszystko sie zepsulo i mam prawie tak jak u ciebie tylko ze w nocy pobudki co 2 godziny nawet :/

Blerka to ja tez w ramach pocieszenia ci napisze ze moj Igi do 3 miesiaca budzil sie co 2,5 godziny. Potem mu się pozmieniało i spal od 20-24 a od północy to co pól godziny jeczal, poplakiwal i sie budził i tak do dwóch lat. Potem już nie co pól godziny ale kilka pobudek bylo. Niejednokrotnie w pracy bylam istnym zombie :/. Teraz jest lepiej ale kolo zawsze jest cos - a to przykryć, pogłaskać a to spac z nim w pokoju. Z zazdrością patrzyłam na córkę mojej koleżanki ktora od 2 miesiąca spala od 20 do 8-9
 
Do góry