reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Akuku ćwiczę na razie skalpel II. Później będę urozmaicać. Dieta ma 2000 kalorii i jest smaczna. Kosztuje 99 zł za dwa miesiące i później chyba 10 % zniżki przy następnym. Jeśli chodzi o przyrządzanie to możesz sobie ustawić zamawiając w jakim przedziale czasowym mają się mieścić dania i czy na zimno czy na ciepło. Najdłużej do tej pory trwało to 40 min bo ustawiłam nieograniczony czas.
 
reklama
A to mata edukacyjna, którą m kupił małemu [emoji7]
ImageUploadedByForum BabyBoom1446033471.261408.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1446033480.426386.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1446033471.261408.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1446033471.261408.jpg
    41,4 KB · Wyświetleń: 44
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1446033480.426386.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1446033480.426386.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 46
Panikara kciuki, żeby mały się nie zaraził. Przykro mi, że ciągle coś się Wam przytrafia, ale mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej!!!

Blerka Dacie radę z rehabilitacją!! Lepiej, że teraz niż później. Silna babka jesteś, przetrwasz to!

Akuku dobrze, że z Vikim już lepiej, no nie ponudzisz się kochana, ciągle coś się u Was dzieje.Dobrze, że jesz śniadania, to już coś.

Zuzzi fajna mata, piękny spadek wagi, zapewne razem z nim więcej energii i pozytywnych emocji.

A moja kruszynka się dziś strasznie spłakała u lekarza i na szczepieniu. Tak mi jej było szkoda, nie mogła się uspokoić biedna, a od rana była taka pogodna. Niosłam ją na rękach całą drogę do domu(na szczęście mamy blisko), bo szkoda mi było odkładać do wózka, a jak wróciłyśmy to ręce mi się całe trzęsły z nerwów. Dobrawa jutro kończy 3 mies. i waży 5455g czyli nadal najmniejsza z naszych maluchów, ale rośnie i to jest najważniejsze.
 
Ruda, wyniki mnie bardzo zmotywowały, ale niestety mam od lat zepsute kolano i znowu daje mi o sobie znać. Dziś odpuściłam Ewkę ze względu na kolano i zrobiłam trening na brzuch z mel-b. Później zrobię jeszcze raz bo to tylko 10 min. Poza tym nie zrobiłam wszystkich ćwiczeń, bo kilka było w pozycji jak do pompek a to właśnie od tego mnie kolano boli.
Reszcie ćwiczących mamuś też życzę sukcesów![emoji4] I tym które się dopiero noszą z zamiarem też![emoji4]
Powiem Wam szczerze, że ta dieta i trening niby zajmują trochę czasu, którego i tak jest niewiele, ale urozmaicają dzień. Szczególnie dieta. Na dodatek robię i jem dania, których w życiu bym sama nie zrobiła czy zamówiła i okazują się być niezłe. Trochę się otwieram na inne smaki dzięki temu [emoji16]
 
Zuzzi ja tez mam problemy z kolanami i odradzam ci wtedy Chodakowska. Jej ćwiczenia strasznie obciążają, mi lepiej pasowala Mel b.

A ja dziewczęta zwariuje. Znów z oskrzelami gorzej, do tego mala je jak zwykle, sika na potege, kupy brak od soboty a waga jej spadla wladnie od soboty o 100 gr. Nie wiem o co chodzi. Od poczatku tylko problemy z tym karmieniem.
 
Kopfer waga mogła jej spaść przez chorobę. A kupa się nie martw chyba że będzie nie robić więc niż 7 czy 8 dni. Michas też ostatnio po 4 dniach zrobił także spokojnie.
 
reklama
Do góry