reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Sann ahaaa .. I w domu tez ćwiczycie czy tylko z fizjo?

Dziewczyny a czy wasze maluszki tez maja tak zimne rece, moj nawet czasem lodowate.. A przecież piec chodzi i w domu temp taka no normalna, bo upału w domu nie robię.. Często mu dalej niedrapki ubieram zeby te rączki jakos dogrzać..

Tak. Dzieci mają niedojrzaly układ krwionośny. Krążenie jeszcze nie działa jak powinno
 
reklama
Aaa i Michas przez tydz przybrał 270 gram więc super a nic nie zmieniliśmy oprócz tego syropu na refluks który mu daje. Wyniki krwi w normie a żelazo w dolnej granicy normy ale pediatra powiedziała że nie potrzebuje sumplentacji żelaza. Siuski na posiew niestety znowu nie wyszły ale na razie nie będziemy powtarzać. 4 listopada będzie mieć szczepienia ale zdecydowaliśmy szczepić szczepionkach na Nfz.
Michas waży obecnie 4810 gram więc dobija do 5 kg więc super :-)
 
Ostatnia edycja:
Lunera..no miesci bo on otyły jest głównie twarzowo... :-) ale juz od dzis beda 3. Zauważyłam, że pajace na 68 już przymałe. Jak sie wyprostuje to się tak napinają jakby miały trzasnąć wiec dzis na szybko wstawiłam te w rozmiarze 74 do prania...

Właśnie Cina...pokaż mate :)

Blerka wow to długi jest już Leos :-)
My nadal nosimy 56 i niektóre 62 ale on ma z 56 cm jak go mierzyłam
No i u nas niedawno pampersy 2 trochę duże. 1 też pasują.
 
Lilija, Lucalew dzieki.. Bo juz sie martwiłam ze mi dziecko w domu marznie.. Wiadomo temp jest taka no pokojowa mozna powiedzieć, ubierać tez go ubieram jak zwykle a te dłonie taka lodowa ze hoho..

Lucalew u nas z tydz temu zmieniłam juz na dwójki.. Bo jakies dłuższe a mały takie kupu sadzi ze za krótkie były na pupce i non stop sie wylewało cos z jedynek.. Wykorzystałam prawie wszystkie jakie miałam i zmieniłam :)
 
Blerka to ile Leoś sobie liczy długości i masy że rozmiar 74 szykujesz? :O

Bunia dużo mam już 3 stosuje, tak mi się przynajmniej wydaje ;) są wyższe, większe i od kiedy się na nie przerzuciliśmy to mały się nie zasikuje w ogóle no i kupa też pozostaje tam gdzie powinna ;)

Kasietta może spróbuj małej dać na śpiocha?
 
reklama
Anciikowa ja z tego powodu na dwójkach jestem.. Miałam juz trochę wcześniej zmienić ale miałam tamtych jeszcze sporo i chciałam jak najwiecej wykorzystać.. U mnie 2 ok a na trójki to jeszcze poczekam.. Chocia powiem wam ze sa różnice w rozmiarach, ja stosuje jedne huggies i pampers jedne i np pampers sa sporo dłuższe mimo ze "niby" ten sam rozmiar..
 
Do góry