reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
o matko Fiołeczka makabra, mam nadzieję że to tylko przypuszczenia bo rtęć mi się wyjątkowo źle kojarzy :/
Bunia i do tych 8 kg raz dwa dobije :) super że wszystko ok, z główką się unormuje, grunt że pracujesz nad tym :) ze szpitalem to mój m jest, ale już nie będę o tym pisała bo staram się działać w trybie pozytywnym :) pozdrawiam Cię i odzywaj się częściej :)
 
Faktycznie ciężki orzech do zgryzienia.. Tak jakby szczepić złe a nie szczepić tez złe.. Szukałas moze nawet w necie cos o takich przypadkach czy wogole były?
 
Ktoras z was pytal ck u mamy trojaczkow. Rozmawiam z nia prawiw codziennie. Super sobie radza ;) tylko nie ma czasu tu zagladac.

Co do wypadania wlosow to jest to normalne i dopadnie kazda z nas. Spowodowane jest to tym ze w ciazy wzrasta hormon ktory powpduje ze wlosy nie wypadaja i sa piekne itd.. po ciazy wszystko wraca do normy i beda musialy wypasc wlosy te co prze 9 miesiecy nie wypadly.. kazdy czlowoek gubi iles tam wlosow na dobe.. w ciazy one nie wypadaja i tetaz beda musialy.. mi jesCze jie wypadaja ale nieldugo pewnie zaczna i poduszka bedzie zawsze pelna wlosow..
 
Panikara a no to trzymam kciuki za zdrowie twojego [emoji106]

Z główka no to wyglada jak wyglada.. Lekarka mówiła ze nie jest tak złe zwłaszcza ze jest mały i główka szybko sie jakby przekształca no pilnujemy bardziej i zobaczymy.. Na nast wizycie na 4 miesiące ma nam cos o kaskach poopowiadac bo moze akurat byłoby to dobre rozwiazanie..

Wczoraj z oka mojego maleństwa wypłynęła pierwsza łza [emoji23]
 
bunia - fajnie ze sie odezwalas i ze sobie dobrze radzicie, a te male nieprawidłowosci szybko wyrownacie

panikara - po twoich postach widze ze humor powraca, tak trzymaj

zuzzi - nie wiem czy znasz taki program "Dorota was urządzi" w ostatnim odcinku królował TWOJ FOTEL:-)
 
Lilija, mówiła żeby udać się na konsultacje do fizjoterapeuty. Dzwoniłam też do tego energoterapeuty o którym Wam wspominałam i powiedział że u małej wszystko jest wynikiem zatrucia rtęcią która jest zawarta w szczepionkach...

Ale ponoć ilość tej rtęci w szczepionkach nie jest szkodliwa.. Ale z tego co wiem dzieci do 3 roku życia są podatne na zatrucia ciężkimi metalami.. Nawet głupia pastą do zębów z fluorem.. My jutro jedziemy starszaka badać na metale
 
reklama
Marand te pierwsze dni są zawsze ciężkie, teraz jak już go nie boli to ja też czuję się lepiej. Prawda jest taka, że nic moje łzy nie dadzą, a on i dzieci też potrzebują mojego wsparcia a nie doła. Wybrałam sobie usterkowicza, ale kocham go jak wariatka i będziemy się cieszyć tym co mamy. Nawet dziś zaplanowaliśmy że jak wyjdzie ze szpitala to zrywamy się na jeden dzień na randkę do Zakopanego :) dzięki dziewczyny za miłe słowa i fajnie że można się tu wygadać :)
 
Do góry