reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

lilija - my uzywamy 3, maly wazy ok. 6,5 kg , ja najbardziej lubie pampers premium care, bo sa cienkie i miekkie i dluzsze od wszystkich jakich uzywalam, ale z uwagi na to ze dostalismy tez dada to tak jak Lunera dady uzywam w dzien (bo mam wtedy wieksza kontrole nad pielucha) a na noc pampersow (i wytrzymuja 10-12 godzin spokojnie - bo w nocy nie przewijam)
i zapinam zdecydowanie ciasniej niz ty, co prawda dady troche luzniej bo sie mniej rozciagaja niz papmersy

kopfer - ciesze sie ze chrzest udany, szkoda was ze tak sie meczycie, ale powtarzaj sobie ze to dla jej dobra, musicie dac rade, trzymam kciuki oby szybko bylo dobrze
 
reklama
Dziewczyny a zobaczcie czy u Was gdzieś można dostać pampersy firmy vibelle. Mi tata kupił w Niemczech i za 90szt zapłacił 10 euro a jakościowo wg mnie są nawet lepsze od pampers active baby-dry.
 
A szczepilam mała infanrix, dzisiaj już widzę poprawę po tym co zrobił ten bioenergoterapeuta. Mała nie zaciska tak lewej ręki i zaczyna podnosić głowę jak leży na brzuszku.
 
Dzięki Fiolka. Ja tez szczepilam infanrixem hexa. Wydawało mi sie ze w niej nie ma rtęci... Ale w tych pierwszych ze szpitala to juz nie wiem.
Swoją droga zapytam u nas w przychodni czy mozna zrobić takie badania na obecność.
 
A więc wypróbuje premium care i te z Aldi.

Dziewczyny masakra. Synek się obudził o 10 i płakał w wniebogłosy. Strzelał śluzowatą kupką i bardzo go to bolało. Oprócz tego wyskoczyła mu wysypka na buźce, nie ma tego dużo ale zawsze. Nie szło go uspokoić. Zadzwoniłam do szpitala dziecięcego. Lekarka zlitowała się nade mną i podeszła do telefonu. Wysypka może być odczynem niepożądanym, kupka też. Zapytała czy mam coś na zbicie gorączki dla niemowląt i zasugerowała przyjęcie małej dawki, bo działa też przeciwbólowo ( Pedicetamol). Zaznaczyła jednak kilkukrotnie,że przez telefon nie stawia żadnej diagnozy i jeśli nie przejdzie ból to do lekarza.
Wsiadłam do auta i pędem do apteki. Jak wróciłam Mż uśpił małego. Śpi.
 
Ja mam daleko do Aldi ale całe szczęście tata pracuje w Niemczech. Małej zakładam tego pampersa jeżeli jej nie kąpie tak o 18 i wytrzymuje w nim do 7 rano i nic nie przesiąka a orginalny pampers nie daje rady
 
Bunia moje piersi urosly przy pierwszej ciazy z b na d dd lub e nie wiem sama i w kolejnych juz nie rosly.

Love probowalas prpszku na zabkowanie ? W bootsie sa dwa czy t rzy rodzaje.
W tesco mozesz kupic nelson teetha.
A w booysie sa jeszcze inne i tez ppdobno dobre.

Bunia czesto dlonie i stopy sa zimne wlasnie jal jest za cieplo. Po karmku sie sprawdza czy dobrze jest.

Lucalew suuuper gratuluje wagi !
Wysle ci link do dobrego zelaza dla Ciebie i maly w mlekczku dostanie.


Nie moge was doczytac aaa! Ratunku.
 
reklama
Boziuu co za noc ...
Lena nie mogła zasnąć od 21 do 4:30... Płakała chyba ze zmęczenia .
Mój m siedział zi nią całą noc bez spania i o 5 do pracy...
Kurczę nie mam pojęcia co jej bylo czy możliwe że to po szczepieniu miała we wtorek .

Ja Z Lena nie robię takich ćwiczeń jak ta babka ale staram się niektóre te proste powtarZać
 
Do góry