reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Też mundurówka ale policja, mam jednak dużo znajomych wojskowych

Mały miał atak okropnego płaczu. Płakał tak głośno,że uszy bolały, zanosił się i miał bezdech. Trwało to około 30 minut. Chyba związane z robieniem kupki, bo ból go łapał i puszczał a w tym czasie co łapał to mały puszczał bąki. Nie szło go uspokoić. Masakra!
 
Lilija, to tez moze byc po szczepionce. Ja bym wspomniala lekarzowi przy nastepnej wizycie. Nie mowie, ze zaraz NOP ale chocby to, ze duzo sie u niego dzisiaj zadzialo, ma prawo czuc sie zle...

Ja dzis bylam w szkole, pierwsze spotkania indywidualne z wychowawczynia. Opoznienie bylo takie, ze dopiero mocno po 21 wrocilam do domu. Dobrze, ze byla porcja zamrozonego mleka bo inaczej bylby ryk na caly dom. Ale to juz ostatnia, czas zaczac robic zapasy.
 
Mój Józio jeszcze na nic nie zaszczepiony, bo Franek ciągle nie teges chodzi, wiec pediatra odkłada szczepienia. Jutro mam wizytę kontrolną, ale z racji kaszlu u Frania znów nie będzie szczepienia. I tsk chciałam robić po 3 miesiącu, tylko zoltaczke chciałam normalnie.
Franka szczepilam 5w1 i rota. Jelitowki odpukać przez 3 lata nie było żadnej. Raz w szpitalu jak miał 5 miesięcy wymiotowal i miał biegunkę, ale badania nic nie wykazały wiec uznano, że id nadmiaru antybiotyku, bo to juz było 2 tyg.

Dietę Franiowi mimo mm rozszerzalam po 6 mies. Byli to zalecenie alergologa ze względu na alergie i delikatny układ trawienny. U Jozia nawet się nie zamierzam zastanawiać tylko czekam aż skończy pół roku. Mimo, że póki co karmię mieszanie. Józio oststnio bardzo walczy przy piersi, wypluwa,bierze,wypluwa. Juz czasami nie mam siły.

Przepraszam, że tak ogólnie, ale zanim dotrę do końca to już zapominam kto co, tylko wątki zostają w głowie.

Dziewczyny czy juz Wam wypadają włosy? Myślałam, że mam jeszcze czas jednak od kilku tygodni wszędzie ich pełno. Nawet w staniku i buzi Jozia.
 
reklama
Do góry