reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Kasietta też o tej opcji myślałam,ale u nas 5w1 kosztuje 130 więc się.skusiłam.
Na rota Samek dostał rotarix. Co do dawkowanie to jest napisane że podaje się w 2 dawkach w odstępie co najmniej 4 tygodni. Pierwsza podana po ukończeniu 6 tygodnia. Obie muszą być podane przed 24 tygodniem, ale zaleca się ukończenie dawkowania szczepionki przed 16 tygodniem.
 
Dziewczyny mój Szymek ma 2 i pół miesiąca od paru dni pcha rączki do buzi jakby mogl to wsadzil by obie i trze po dZiaselkach, nie chce cycac dzisiaj, nie moze spac bo po chwili budzi sie z raczka w buzi i bardzo marudzi. widac ze biedak sie meczy, co o tym myslicie? czy mozliwe ze to dziaselka prZed zabkowaniem? W necie pisze ze moze go teraz swedziec a zabki wyjda za nawet dwa lub trzy miesiace:(
 
aneczka, moj maly skonczy w poniedzialek 2 miesiace. robi dokladnie to samo. lekarz sprawdzal dziasla, ktore sa juz twarde wiec zaczelo sie. wiadomo, ze jeszcze troche czasu minie az zabki wyjda.
 
Aneczka mój też tak robi. Na początku myślałam że jest głodny,ale robi tak też po jedzeniu. Czytałam że w tym wieku tak zaczyna poznawać świat.
 
reklama
Do góry