reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

U nas noc ciężka ale nie przez dzieci ale przez ojca. Zeszło mu znieczulenie po zabiegu i cierpiał całą noc. Dostał tramal ale średnio on pomaga. Okazuje się że paracetamol lepszy ale dopiero dziś rano pojechałam do apteki kupić.
 
reklama
Blerka, może Leon taki pilny, ze ćwiczy o każdej porze dnia i NOCY nowe umiejętności. U nas tak było, najgorzej z siadaniem, co 45 min hop i siadał (przez sen) i ryk bo nie wie o co chodzi...

Cina, oni tak maja, moi teściowie tez. Ale mamę mam kochana, wiec jak jest to jej i 5 rano nie przeszkadza, lubi z nimi być.

Akuku, oby to jednorazowe. Ja tez 2 dni temu drzalam jak sredniak nie zdarzył do łazienki ze to znowu nas dopadlo. Oby tylko kiełbaska...
 
Kopfer ojej ;/ ja wlasnie przez dysplazje mialam opwracje ale mnie lekarz wyciagal za nogi (rodzilam sie posladkowo)
I wyrwal biodra ze stawow.. a moze na lezaco ja karm ? Mala na plecka z skierowana glowka do ciebie?
Zdrowka dla Igorka ;)

Lilija jeszze ? Toc to juz dwa miesiace ;/

Magdus haha dobrze ze nie jestem sama ! Pewnie z glodu buhahha ;)

Cinamona di rze ze choviaz pozniej pomagaja.. moja mama sie wogle prawie nie ruszala by pomoc ;/
A teraz mi mowi jak caly dzien sie zajmoje pawelkiem i sie bawia i kolory i literki itd.. a jest 5 miesiecy starszy od emila.. no widpcznie moje dzieci nie maja wzgledow u babci..

Panikara a jaki zqbieg mial bo chyba nie doczytalam?
Oby bol szybko minal !

Lunera , dziewczyny chyba jednorazowe.. od nocy nic go nie zlapalo.. napil sie elktrolitow.. troche herbaty mietowej i zjadl kanapke z maslem..zostalo w brzuchu!

Ja juz rosol wstawilam to pozniej rosolku d do picia..

Emil mnie po cyckach maca ! Kiedy to minoe ? Ciagle reka w dekolt..

Alicja nadal kupki nie zrobila.. ale juz sie tak nie meczy ? Wiwc moze to nie bylo meczace tylko kolka tak czy siak by byla.. a mpze i skok ? A moze i to i to .
 
Kopfer wiem że Ci ciężko ale te rozpórki pewnie pomogą i będziesz miała zdrową dziewczynę.
Blerka współczuję nocki ale i trochę zazdroszczę bo czekam na te aguuu, póki co nowe dźwięki są ale to jeszcze nie to :-)
Akuku oby to tylko zatrucie. U mnie Marta fatalnie jelitówki przechodziła, dwa razy byliśmy na kroplówce. M miał deformację dużego palca, coś jak haluks ale trochę niżej. Bardzo mu to przeszkadzało w pracy i pod koniec tygodnia miał spuchniętą stopę. Lekarz mu spiłował kość i trochę się teraz biedak nacierpi.
My dziś idziemy na usg główki. Mój Szymek ma dość podłużną głowę. Taka uroda po m. Ale lekarka jak go zobaczyła to spytała czy miał przodogłowie. Nie miał bo była cc. Mam nadzieję że to faktycznie geny i wszystko w główce gra jak trzeba.
 
Oj, kopfer, faktycznie pech z tym becikowym. Tez to już pewnie za późno, ale po 1 listopada składa się dochód za 2014, a nie 2013. To mi przypomina, że też muszę złożyć w końcu. Co do karmienia, to nie wiem, ale faktycznie zawsze można odciągnąć
A ja chyba od godziny leżę z nią przyssaną. Najpierw nie chciała porządnie chwycić, bawiła się, uśmiechała, gugała, a teraz cały czas mnie trzyma.
 
Panikara u nas z tą główką podobnie, ale żaden lekarz nic mi na ten temat nie mówił, mały ma tył główki odstający. Widzę, że powolutku nabiera normalnego kształtu ale nadal widoczna jest ta odstająca potylica.
 

Załączniki

  • 1444815118606.jpg
    1444815118606.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 38
Akuku, tak mi się wydaje. Został ci duzy brzuch po porodzie? Mi macica nadal się obkurcza,bo brzuchol maleje a wątpie aby to było od odchudzania, bo tego nie robię.

Ancikowa, mi sie wydaje,że główka Twojego małego jest normalna.
 
Nie wiem czy to dobrze widać na zdjęciu. U nas nie chodzi o to że potylica odstaje, bo to chyba dużo dzieci ma i to są miękkie kości i jeszcze się ukształtują. U nas chodzi o to że głowa jest spłaszczona a wysoka. Chociaż u Leona troszkę podobnie to wygląda. Ehh sama nie wiem, ale lepiej zbadać.
 

Załączniki

  • 1444816725500.jpg
    1444816725500.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 48
Panikara kciuki za usg & & & &
Akuku ja coś czuję, że Twoja mama tylko tak gada. Pewnie jak była u Ciebie to to samo im mówiła.
Cinamona udanego wypadu na kawę [emoji4]
Anciikowa, Panikara nasz Aleks też ma taką główkę i nikt nic nie mówił ImageUploadedByForum BabyBoom1444818497.487300.jpg
My właśnie wróciliśmy ze szczepienia (6w1 i rota). Płakał bardzo, ale już wszystko dobrze i grzecznie je. Waży 4970 g czyli o 170 g więcej niż w ostatnią środę [emoji16] Niestety pielęgniarka gapa i wpisała w książeczce 4790...
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1444818497.487300.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1444818497.487300.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Do góry