reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Akuku, Warszawa niestety, tez bym czasem chciala na zakupy do UK podskoczyc na te wasza wyprzedaze! Przepis na kawe poprosze.

a co ja sbie ubzdurałam ze wy z uk ?
dla tego się dziwiłam z tymi ciuchami bo przecież tu w szkołach mundurki i dzieci ciuchow nie potrzebują a moi maja nie wiem po co cale szafy zapchane :D

co do kawy to
3/4 szkl. mleka podgrzać na goraco w microfali lub garnku.
spienić (ja mam przyzad ale można blenderem ) sa tez spienacze do mleka..ja mam akurat taki szklany dzbanek z takim czyms - wygląda jak do odcedzania kawy- nie wiem czy wiesz o co chodzi..miałam spieniacz na baterie ale szybko mi się popsul ... ja za dużo kaw pilam haha.
kawe jaka lubisz zalewasz niewielka iloscia wody.
spienione mleko do szklanki ladnej i zalac kawa :D gotowe :D robia się warstwy :D:D i jest pycha.
ja ostatnio robie na ince :D:D

zaraz z Alexem na basen a dzieci maja mnie gdzies! wiec siedze na kompie co by ich nie "pozabijać" dzisiaj " :p:p
hahaha

dobra ide tych gargameli wpakować do auta...

a mowilam ze chyba pierwszy okres dostałam ? a skonczyl się polog niecaly tydzień temu bo caly czas plamiłam na przemian z krwawieniem!!! aaaa
 
reklama
musze sie z Wami podzielic moim niedzielnym doswiadczeniem. poszlam z Malym kibicowac Dawidowi w roli trenera. obok mnie siedzialo malzenstwo z moze 3 miesiecznym dzieckiem ubranym jak na najgorsze mrozy. slonce dawalo, zero wiatru a Maly w zimowej czapce i kombinezonie.
gdzie rozum tej baby?
jak wyciagnelam Filipa z wozka w samej bluzie i bez czapki to posypal sie komentarz jakie to nieodpowiedzialne matki sa zeby tak narazac swoje dzieci..

normalnie jak nnie takie cos denerwuje!
 
Hej Blerka no to gratulacje heh, ja poluje na deski, na spacerze rozglądam się na wszystkie strony. Mogą być połamane.
Mój syn tydzień temu ważył 5900. Ma 7 tygodni. Nie widać tej wagi.
Cinamona zazdroszczę ciepla. Szkoda że jak u nas były upały to my z brzuchami biegaly...A raczej turlały się.
 
Hej dziewczyny. Jak Wy to robicie, ze macie czas tutaj sie udzielac, a niektore nawet przy gromadce lobuziakow. Wczoraj bylismy na szczepieniu z Natankiem.
Biedaczek plakal, myslalam ze sama juz sie rozrycze. Dzisiaj dał mi spokojnie wstawic pranie rozwiesic udalo mi sie zupe zrobic i [posprzatc. Teraz mam czas zeby do was zajrzec, bo maly z tatusiem poszli spac. Podziwiam musie blizniat i trojaczkow, bo ja z jednym chodze zmeczona
 
Wiecie jak długo produkt spożywczy utrzymuje się w mleku matki? Tzn zjem dziś coś to kiedy mały to dostanie w mleku i kiedy już w nim tego nie bedzie?
 
Zuzagk ja juzolewam jak kto co robi.. bo calego swiata nie naprawie i nawet nie sluham co mowia haha. Zimny chow jest lepszy niz przerzanie dzieci..
 
reklama
Ja jestem na basenie..tzn alex plywa a my u gory i jest pokoj zabaw ! Naeet nie wiedzialam..tzn nie pokuj tylko na trybunami ze widze Alexa sa zabawki dla dzieci ;) taki kacik ;)
No i dziewczynka bawi sie wkurtce ! A ja cala mokra w kr. Rekawku! Aaa
 
Do góry