reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Zasnelam na kanapie.. ale czuje sie gorzej niz wczesniej ;/ chyba jak m przyjdzie dam mu dzieci i pijde sie umyc i spac.. musze soe porzadnie wyspac.
 
reklama
Wlasnie miałam pytać ci na ciemieniuche uzywacie. U nas poki co nie ma ale na pewno wyjdzie bo chłopcy mieli. Najstarszy dostał maść na receptę od dermatologa, ale tam rivanol był i wszystkie czapki potem żółte były. A głowa wiele tygodni po tez :-) a średniak miał maść cholesterolowa z wit, tez na zamowienie. Teraz miałam ta maść na łuszczaca sie skore po porodzie. Nigdy nic innego nie używałam, po tej maści skóra jakby namięka i to ładnie schodzi przy myciu.
 
Luca,
niedostepny ten film jest juz na YT...
"Szczesliwe Niemowle,Prawdziwe Dzieci..." Ten film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika Lions Gate Films Inc..

Pamietasz jak sie ten facet nazywa?
 
Hej

Widze ze chorobowo zrobilo sie tu.
Zdrowka dla wszystkich chorowitkow.

U nas tez wyszla ciemienucha. Wczoraj wysmarowalam glowke oliwka i wyczesalam grzebykiem potem na to czapeczka i po okolo 2 godz znow wyczesalam i w kapieli wymylam glowke mydelkiem dzieciecym. Dzis juz prawie sladu nie ma ale jeszcze powtorze zabieg.

My tez sie borykamy z wysypka na buzce. Bylam pewna ze to tradzik ale teraz to coraz brzydsze jest i takie szorstkie sie robi. Nie ma tego strasznie duzo alr zaczyna mnie to niepokoic.

Moj maluch tez juz nad ranem spi niespokojnie. Prezy sie i steka poplakujac.


Zaraz lecimy ze starszakiem do kardiologa i mam nadzieje ze tym razem da sie zbadac i wszystko bedzie ok.
 
Lunera to chyba Harvey Karp.
Ja tez ten film kiedys widzialam, jak Maja byla noworodkiem.
Chodzi o otulanie, polozenia na boczku, kolysanie, szumienie i na koncu smoczek. Jesli to ten fiml co mysle.

Po wizycie u pediatry Hugo niby zdrowy. Oskrzela czyste.
A charczy bo ma zawalone gorne drogi oddechowe flegma. Mam stosowac tylko sol fizjo. Nie chcial nic na to zapisywac bo malo skuteczne a dla takiego maluszka im mniej lekow tym lepiej.
Mam tylko nadzieje ze to znowu nizej nie zjedzie.
Bede inhalowac sola fizjo.
 
Ale jestem zmęczona - ale tym razem nie o tym na to nie ma czasu:)
Mam problem z jednym z mojej trójki strasznie sie skręca jak leży cały czas na jednym boku zgięty w pasie z nosem w materacu - to dość niebezpieczna pozycja, której powinnam oduczyć malucha łatwo powiedzieć ale jak mam oduczyć on z nic nie chce układać się inaczej ma ktoś jakiś pomysł?

Słyszałam o poduszkach, maskotkach które wymuszają spanie na plecach (boku) dwa walki połączone kawałkiem kocyka - nie mogę jednak nigrzie tego znaleźdź ktoś wie może jak tego szukać lub jak się to nazywa ...

Potrzebuje też matę do rozłożenia na podłodze taką którą mogę włożyć do pralki a jest dość duża dla całej trójki - też nic nie mogę znalźdź a nie mam czasu szperać może ktoś ma coś fajnego już znalezionego i się podzieli:)
 
reklama
Do góry