reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Evelinkua jeśli chodzi o matę to sugeruję taką na zamówienie. Ja zamawiałam kocyki minky u super babki za niewielkie pieniądze. Na fb nazywa się profil Mili Moi. Napisz do niej i opisz co byś chciała to pewnie Ci uszyje [emoji4]
 
reklama
Lucalew twoj synus byl ok 50 centyla potem spadl na 25 (nie moge wydrukowac i rozrysowac siatki) czekamy na nastepna wagd jak dalej bedzie spadal to zbadajcie siuski i krew. Daje sie on czesciej karmic ?
 
Akuku dziękuję Ci bardzo. Idziemy w czwartek albo w piątek na ważenie i zobaczymy. Agatko daje mu cycka mniej więcej co te 2,5-3h a w nocy nie dłużej niż 4h ale w dzień tak jak dzisiaj przystawiam i częściej no nic zobaczymy ile w ten tydzień przybrał :-)
 
Kruszka przyznaje sie wam... z m nie rozmawiam..

Panikara chyba tak jest ze wszyscy wiedza ze ja niezaleznie od sytuacji sobie poradze.

Dzis zrobilam wiecej niz zamierzalam.. ide spac i oby Ala nie marudzila jak wczoraj.. dobranoc

Ruda sprawdz kark. Jakby mu bylo zimno to pewnie by plakal. Na noc dobra temp to 18 st.
 
Lucalew ja widze ze on ma skoki i moim zdaniem jest za czesto wazony. Jeden tydzien przybiera mniej drugi wiecej.

Ja bym sie nie martwila puki sa wzrosty jedynie zrobila badania dla swietego spokoju. Ale Michas to pogodne dziecko i na glodnego nie wyglada.
 
Dziewczyny to samo mi koleżanka powiedziała, że moze dojrzala plesniawki. Jednak powiedziałaby mi chyba. A tak to mówiła, że gardło zaczerwienione. Zresztą widziałam, że Julek nie bardzo dał pokazać wiec co Ona tam dojrzala...
 
To był taki straszny dzień... Dobrze ze sie skończył.

Dzisiaj zgubiłam sie w szpitalu (szukałam apteki) i godzine błądzilam po oddziałach. Wiem gapa ze mnie... Dodatkowo zaczęłam robić zaproszenia na chrzest i zabrakło mi wstążeczki... Dwa z ośmiu zaproszeń skończone. Eh szkoda gadac. Starsza dzisiaj płakała razem z maluchem. Poczułam ze nie jestem najlepsza mama chociaż tak sie staram.... Jakiś ten dzień do dupy!!!!
 
Moje dziecko spało od mniej więcej 18 do 4.15! Z przerwą na kąpiel, czyli od położenia do łóżeczka do oburzenia się ponownego minęło godzin! Moje cycki mnie pozalewały:) ale w ciągu dnia między 8.30 a tą 18 nie wiem czy 2h snu by się uzbierały... A teraz ma oczy jak 5 zł.

Przepraszam, że się nie odniosę do waszych wypowiedzi, ale za dużo tego :)
 
reklama
Amor ja wczoraj pierwsze pol dnia czulam sie jak najgorsza matka swiata ... po poludniu spielan sie w sobie. Wszystko zrobilam co mialam zrobic.. lekcje z chlopcami robilam a Emilka posadzilam obok nas i rysowal sobie i w koncu poszlo bez marudzenia.

Spac poszlam przed 21.. phi.. taki czas. Nie zawsze bedzie idealnie.

Kasietta a czemu wybudzasz da kapieli ? Ja nigdy nie budze jak spi. Ba ja kapie co kilka dni a tak to robimy tylko toalete choc jak spi to tez nie budze.

Beata ja sie jeszcze nie zabezpieczam.. tzn kak cos to bedzie przerywany (u nas nigdy wpadki nie bylo a ja nigdy zadnej antykoncepcji nie uzywalam) ale teraz sie obawiam ze moglibysmy wpasc.. i w zwiazku z tym mysle moze o spirali ? Kurde nie chce tabl. No sama juz nir wiem co robic hehe.

Dziewczyny brakuje mi czasu dla ali.. tzn zeby do niej pogadac itd.. jak chce do niej pomowic to emis zaraz biegnie i cacy i buzi .. ahh eiec zeby nie byl zazdrosny mowie praktycxnie calu czas do niego.. az zaczelam moeic w stylu ale emis jest slodki patrzac na ale zeby miec z nia kontakt wzrokowy hehe.. ona jeszcze nie roxumie a on nir bedzie zazdrosny.

Ale i tak brak mi czasu dla niej osobno.
 
Do góry