reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Mój starszak tez non stop w ruchu jest najbardziej właśnie lubi skakać u nas po łóżku lub na sofie w salonie, wywalac wszystkie zabawki ze skrzyni i w niej siadać :D
 
Na stół na szczęście nie wchodzi ale na krzesła tak.. Na parapety próbuje czasami wchodzić :D do kibelka nic nie wrzuca ale czasami ręce wkłada :D
 
Love emil to hard core ! Alex i viki nie byli tacy i jakos zajmowalam och zabawa.. emil cwaniach nie da sie nabrać !
Dobra jedziemy do szkoly ;)
Nawet kuchnie i lazirnke juz posprzatalam. Nie pytajcie jak bo nie wiem hehe.
 
Mieliśmy oglądać księżyc ale zasnęliśmy razem o 20...:p
Rano była wizyta u lekarza i badanie bioderek - wszystko ok.

Teraz próbujemy zasnąć. Marnie idzie ale nie poddam się... Musi zasnąć chociaż na godzinę, dwie...
Jesień sie do mnie dobiera, jakoś gorszy humor i sił mało.
Porobiły mi się siniaki na całym ciele... to jakiś brak w organizmie nie??

Love - zdrowia!
Cina - jak Hugito??
Akuku - jesteś Mistrzem ! :)
Kruszka - tak już po księżycu :D
Lunera - mimo tego, że mało śpi to jeśli nie boli Go brzuch, to jest super wesołym Chłopakiem! Śmieje się jak szalony :D więc chyba czuje się dobrze... Rośnie dobrze - ubranka na 68.Jest czasami marudny z braku snu,widać, że oczy się zamykają, ale walczy bardzo...

Miłego dnia!
 
a to nasz tradzik, jak patrzylam na zdj to u was chyba podobnie
 

Załączniki

  • 1443430427680.jpg
    1443430427680.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 53
  • 1443430442496.jpg
    1443430442496.jpg
    8,2 KB · Wyświetleń: 58
  • 1443430454358.jpg
    1443430454358.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 57
Kruszka słabo widać, ale wydaje mi się, że to trądzik. Krostki mają białe czubki? Zaogniają się gdy płacze albo je lub gdy mu gorąco? Tak było u nas. No i te krostki to mały miki. Aleks miał tego z 10 razy tyle. Aż strupki miał na czole.
Ewelinka Wasze krostki bardzo podobne do naszych tylko że u nas było więcej.
Loveboiled idź koniecznie. Oby to nic poważnego [emoji8]
 
Love,
czemu zapalenie jajnika? Kciuki, zeby to nie bylo nic powaznego!
Ja w 2-3cim tyg mialam taki bol gdzies w macicy czy cos, ze przez godzine nie mogla sie ruszyc, doslownie dowloklam sie z lazienki po proszek i padlam na lozko. Zadzialalo po 1h. Na szczescie maly wtedy spal, bo inaczej musialabym sciagac meza z roboty. Potem mialam krwawienie.
Teram mam nadzieje, ze wszystko ok. Ide do gina w tym tyg.

Mialam dzis tyle pobudek w nocy, ze nawet niechcacy ten ksiezyc widzialam, nie chcialam wcale go ogladac :-) O 2 karmienie, potem o 3 przyszedl starszak, ze ma koszmary i musialam go uspokoic, o 4 znowu karmienie a o 5.30 musialam sunie ogarnac bo mama dzis nocowala u nas a pies zawsze szczeka jak ktos wychodzi.

Blerka,
super, ze z bioderkami wszystko ok. Moj chuderlak tez ma w tym tyg usg.
Biedny jest z tym brzuchem i tym brakiem snu...

Dziewczyny,
nie martwcie sie krostkami. Wiem, ze to nie jest przyjemne jak sie patrzy na taka 'brzydka' buzie, ale to niedlugo samo przejdzie. U mnie zaden nie mial wczesniej nic takiego, a teraz bylo podobnie jak u Zuzzi, od kilku dni jest naprawde duzo lepiej. Tylko pierwsza broda wykroszczona jeszcze jest.

A odnosnie wszedzie-wlazacych i psocacych maluchow, to ja juz zapomnialam jak to jest. Puscilam sobie kilka filmikow jak mieli 1 i 3 latka w weekend i mam nadzieje, ze spokoj mojego dziecka sie utrzyma na dluzej, hahaha!
 
Lunera haha zapomnij 3 daje najwiecej czadu buhaha..
Chociaz Emil byl bardzo grzeczny.

Minionus spi. Alicja tez w bujaczku co prawda no ale co ja poradze ze ona inaczej soac wogle nie bedzie.. lozko nasze w dzien jest be nawet ze mna.. do kosza klade ale wybudza sie odrazu jak ja odkladam. A w bujaczu nie placze wcale i zasypia sama.. oczywiscie musi sie bujac.

Dobra jestem z siebie dumna. Bylam pewna ze nie ogarne dxis obiadu i beda pierogi z mrozonki ale wlasnie zeberka sie gotuja. Prania dwa wyprane jedno juz wysuszone i pochowane -kocham moja suszarke ! Wszystko mięciutkie i nawet sukienka ktora bez prasowania nie dala rady nie wymaga prasowania ;)
Pieluchy tetrowe takie pokarbowane ale za to bardzo mieciutki wiec nie zamierzam prasowac.
Koszule wymagaja prasowania ale wiem ze suszarki maja program ze nie trzeba prasowac i bede musiała wypobowac haha .. takze pogniecione do szafy narazie.

Zostalo mi do obrania ziemniaki. Doprawic i zagescic sos, poodkurzac i pomyc podlogi ale nie wiem czy bedzie mi sie chcialo hehe.
Teraz sobie odpoczywacm i czekam az Alenka się obudzi i ja nakarmie.

Wygadalam caly moj abonament w tym miesiacu i do 3 nie moge nigdzie dzwonic.. oczywiscir kapnelam sie dopiero dzis a wygadalam juz 22... czyli naliczylo mi dodatkowo 20pare funtow.. dobrze ze nie wiecej bo myslalam ze ze 100mi doliczy bo troche dzwonilam haha.
Ja jak jezdze autem to zawsze z kims rozmawiam np z m lub z jakas kolezanka.
Ja sie smieje ze ja mam taki podzial uwagi ze w trakcie jazdy trzymam ali smoczek jedna reka zmieniam biegi i prowadze.. rizmawiam z dziecmi lub jak sa w szkole to na glosno mowiacym przez telefon hehe.

Nie myslalm ze to powiem ale sie nudze dzis ;) ide po herbatke i cos slodkiego.
 
reklama
U mnie pierwszy wymagal najwiecej uwagi. Poki co of course. Ze wzgledu na to, ze nie rozumialam o co mu chodzi, a nie mowil, to on strasznie latal jak fryga. A sredniak od razu potrafil pokazac, wiec byc spokojniejszy. Mam taki filmik znad morza. 3latek kursuje od piasku do wody z 50 razy z koneweczka a w tym samym czasie roczniak siedzi i klepie lopatka w zamek, 2 razy moze zmienil pozycje :-)

Teraz tez czekam sobie az mlody wstanie.
Zaplanowane rzeczy na dzis w domu juz zrobione, o 10 pojechalismy do sklepu, przed 11 bylismy w domu i od tamtej pory spi w wozku. Wlasnie chodzilam sprawdzic czy zyje. Myslalam, ze zdarze tylko zjesc 2 sniadanie a tu tyle nadprogramowego czasu zostalo. Sprzatanie jutro bedzie :-)
 
Do góry