reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Lunera póki co nie wiem co na ujędrnienie bo muszę ten balast stracić. Na pewno peeling bo to obowiązkowe, ale jak mi się rana zagoi. Chętnie posłucham jakie macie metody na ujędrnienie poza prysznicami zimno-ciepłymi. Ja nie mogę się doczekać kiedy będę mogła zadziałać ćwiczeniami na brzuch bo póki co motywację mam dużą.
 
Dziewczęta brzuch wam spadnie :) Szczesciary co rodziny naturalnie maja lepiej. Ja mojego pokazywać nie będę ale po dwóch cc i sporej nadwadze jests masakra. Wiszące flaczysko. Wchodzę w spodnie sprzed ciąż i nawet sa luźniejsze ale mam dwa brzuchy. Jeden pomoże pasa a drugi miedzy cyckami a pasem :/

Lunera no troche odciąga ale tak naprawde nie musialabym. Po 6 godz piersi dalej miękkie. Mloda przebudzila sie ok 16, zrobila mega wielka kupę, miała pelna pueluche od siuskow i na pól śpiąco pojadla 10 minut z jednej piersi za to jak się rozbudzila to przy drugiej znowu byly cyrki :/
Ja sie troche domyslam ze jej może za szybko lecieć bo się często krztusi ale ja umiem karmić tylko klasycznie i to jak mala leży na poduszce do karmienia dlatego wszędzie ze mną jezdzi fasolka z motherhood :) Inaczej ni cholery nie wychodzi a co dopiero propozycja Akuku żeby karmić w trakcie chodzenia - hardcore :)
 
Panikara ja motywacje tez mam duza i chodzę jak nakręcona ze bym sobie pocwiczyla ale co z tego jak nie można. Dobija mnie to ze znowu bylo cc i mimo chęci nie mam na to wpływu.
 
Kopfer uszy do góry, ja mam plan póki co dużo spacerować. To też nam pomoże ! Marta idzie od wtorku do przedszkola, więc robak do wózka i spacerujemy jak najwięcej :) A jak już będzie można to bierzemy się za Chodakowską i zobaczysz jakie laski niedługo będziemy ;)
 
Ja bym chciała zatrzymać czas. Tak mi teraz dobrze.. Mały jest taki maleńki. Kurczę te dzieci za szybko rosną! Dużo za szybko! Załączyła mi sie miłość na full! Jak ja kocham mojego M. i moje dzieciaczki ;) ciekawe jak długo :-D

Moj mały bąbelek od 3h spi i już troszkę za nim tęsknie. Od rana nie spał bo byliśmy na carboot i teraz nadrabia.
 
Kopfer,
Mozesz sprobowac techniki 'pod gorke' - przed karmieniem troche 'spusc' recznie. A potem podloz sobie np poduszke pod plecy i przystaw na siedzaco ja zwykle. Jak mala sie przyssie to wyjmij ta poduszke spod plecow i odchyl sie do tylu. Wtedy ona wyladuje troche na tobie i bedzie jej troche wolniej mleko lecialo 'do gory'.
 
Zuzzi, w pewnym momencie po prostu Młoda zaczęła zasypiać. Pomógł smoczek, karuzela i Szumiś :)

Dzisiejszy wieczór jest super. Prawie bez płaczu, kąpiel spokojna, a teraz dziecko śpi na klacie.

Nierozpakowane dziewczyny, macie jeszcze szanse być sierpniówkami :p
 
reklama
Amor mam dokładnie to samo! Jak mały śpi dłużej niż 2 godziny to mam ochotę go budzić na przytulanie i całowanie [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Do góry