reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Czyżby nas dziś kolki ominęły?
tfu tfu tfu!!!
wiecie co... u nas chyba te kolki z przejedzenia są...
Cina, dzięki...już czytam!
 
Blerka,
A ile Vinci wazy/przybywa?

Ja nie mam ochoty go budzić, ale lubię popatrzeć jak słodko śpi. A jak śpi za długo to trochę się zaczynam denerwować :-)
 
Ja tez jak spi dlugo to tylko mu sie przygladam ale budzic nie chce. On widocznie potrzebuje a ja potrzebuje ten czas dla siebie i dla Maji.

Blerka u nas tez narazie dzisiaj spokoj...
 
Lunera - ostatnio jak był ważony to 300 gramów w 6 dni. W czwartek mamy miesieczny bilans ale z dnia na dzień jest coraz cięższy. Obstawiam, że waży już prawie 5 kg.
 
Dziewczyny jak u Was z kupkami maluchów? Jak miały tydzień to co ile mniej więcej robiły? Aleks zrobił właśnie powiedzmy 7 (licząc od północy) i to po pół godziny od ostatniej. Mam się martwić? Fakt dużo dziś jadł. Jest marudny tylko chwilę przed puszczeniem bączka lub zrobieniem kupki. To normalne że tyle razy robi???
 
Panikara ja wlasnie zamierzan cwuczyc..ale jeszcze nie teraz bo dzis znoeu mialam rozmazany obraz w jednym oku... tak dziwnie wtedy jest bo na jedno oko zle widze i zaczyna sie krecic w glowie. Nie wiem moze to jakies poczatki migreny czy co ? Bo gloea tez boli.
Takze cwiczenia, peelingi wlasnie. Jak waga spadnie do tej co cgce a skora bedzie wisiec mimo cwuczen to wybieram sie na plastyke brzucha..
Ja mimo naturalnych porodow po zadnej ciazy nie doszlam do stanu poprzedniego.. brzuch moj brzydki w rozstepach i rozciagniety.. tajze zobaczymy jak to bedzie.
Po Emilku cwuczylam i widzialam roznice. Takze moze cos z tego bedzie jeszcze.

Kopfer jak 10 minut pojadla to super ;) moj Emil nigdy nie jadl dłużej niz 5 minut ;) spokojnie jak bedzie glodna to da znac ;) te malr istotki maja bardzo silna wole przetrwania ! Musza jesc ;)

Amor ja tez bym chciala zatrzymac czas bo az mi zal ze jak Ala urosnie to juz niemowlaczka nie bede miala ! Haha. Ale nieee..juz nigdy sie nie zdecyduje ;)

Ja mam tak ze najchetniej bym Ali wogle nie odkladala i caly czas tulila calowala i wachala haha !
 
Blerka - ja mam gdzieś książkę w pdf o tej metodzie Karpa jak chcesz (każde dziecko może nauczyć się spać - czy jakoś tak..) , czytałam ją ale my nigdy nie stosowalismy.

Niki, Ala, pupui, Lidia - czekamy na wieści i rozpakowanie!

A propo kolek to kiedyś słyszałam że mówi się o nich gdy dziecko płacze min przez 3h, od ok 3tyg,min 3razy w tyg. Płacz który nie da się niczym ukoić. Jeśli coś pomaga tzn że to nie kolki.

Mi zostało do zrzucenia 3kg, ale w ogóle się nimi nie przejmuje.. Ja do ćwiczeń nie mam w ogóle samozaparcia :-)

Amor - tez myślę jak zatrzymać ten czas..
 
reklama
Moja ostatnio w ciagu dwoch godzin miala 6 razy zmieniana pieluche tak robila :D ogolnie z tego co mowila polozna w szpitalu takie male baki potrafia zrobic nawet 14 kup na dobe, mysle ze nie masz sie co stresowac. Lepiej jak robi niz jakby nie robil - wiem cos o tym.
 
Do góry