reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Niki to trzymam mocno kciuki !

Jak tam ciezaroweczki dzisiaj ? Jak sie czujecie ?

A jak mamusie ?

Zmykam jesc sniadanko i troche ogarniac chate ;) ale wszystko na spokojnie i powoli ;)
 
Dzień dobry niedzielnie :)
U nas wczoraj dramatyczne popołudnie i wieczór, pierwszy raz straciłam zupełnie cierpliwość do Młodej, a właściwie jej płaczu, a mój mąż nie grzeszy cierpliwością już w ogóle, wiec było nerwowo bardzo. Lena zasnęła w końcu jakoś w pół do 22 przy cycku, a ostatnio udawało ją się uśpić w łóżeczku. Nad ranem z kolei męczył ją brzuszek, ale pomogło położenie na nim i spaliśmy ogólnie do 9. Teraz odniosłam sukces w chustonoszeniu, zasnęła związana ze smoczkiem:p chociaż już się denerwuje :p
 
Jlnx gratulacje! Podziwiam! Ja jestem 6 dni po porodzie i nadal ledwo siadam i krwawię po wysiłku [emoji53]
Niki to podobnie jak ja miałam. Oby poszło Ci szybciej o mniej boleśnie & & & &
Akuku jak twój brzuch? Lepiej się czujesz?
U nas noc można powiedzieć, że super, bo trwała 24.00 - 9.30 [emoji7] W nocy dwa razy karmiłam, ale za to po godzinie. Nie chciał łobuz mały zasnąć jak zawsze przy piersi. Do tego 3 pieluchy w tym jedna w wykonaniu męża. Ciężko było go do budzić. Pytam go czy może zmienić mu pieluchę i się mnie spytał przez sen "ale po co?"[emoji6] Kasietta jak Wy to robicie, że Lena sama w łóżeczku zasypia? Aleks sam poleży i sam się sobą zajmie jakiś czas, ale nie za śnie. Zawsze odkładamy go śpiącego.
 
Dzień dobry. U nas noc odpukać lepsza ale wypróbowałam nowy lek na kolki a mianowicie Delicol, puki co jest lepiej ale nie ma co zapeszac. Jedziemy właśnie polazic po sklepach a synek będzie mógł się pobawić w kulkolandii.

Niki trzymam kciukasy, oby szybko i w miarę znośnie bo wiadomo że tak całkiem bez bólu to się nie da ;)
 
Zuzzi brzuch jak nowy :D

Aleks ma juz 6 dni ? Dzizas dopiero vo jechalas do szpitala !
Ja w nocy wogle pieluchy Ali nie zmieniam hehe !
Dzis zrobila kupke(w trakcie karmieni) ok 6 rano ale zasnela wiec jej nie budzilam.. zreszta jakbym ja poszla przewinac te Emilka bym obudzila.. na szczescie te kupki jeszcze nie odparzaja , kokos daje rade ;)
 
reklama
Fileczka milych zakupow ;)
Super ze z brzuszkiem lepiej.

Moja Ala wczoraj sie cos prezyla ale to chyba za wczesnie na kolki.. poczekam jeszcze i zobacze jak bedzie.

Mam cala apteczke antykolkowa bo mam espumisan, biogaie, delikol i kilka innych co juz nazw nir pamietam hehe. I bede probowac w razie co jak beda kolki meczyc..obym nie musiala zadnych z nich uzywac ;)
 
Do góry