reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Bunia, Akuku, Lakara gratuluje!!! Przynajmniej wy macie juz to za soba :-) Chociaz Akuku wiele przed wycierpialas.

Jeszcze ja dziewczyny, termin mam na dzisiaj, ale nic sie nie zapowiada. W poniedziałek pojade do szpitala bo mala bardzo malo sie rusza. Mam nadzieje, ze wyrobimy sie z porodem w sierpniu. :-)
 
Lakara, Bunia gratulacje!![emoji16]
Sysiq ja też jeszcze w dwupaku i zuzagk. Kto jeszcze? Ja bym chciała żeby był lew, a dziś albo jutro ostatni dzień, a u mnie cisza [emoji19]
 
Lakara super gratulacje :)

Akuku ale szybki porod.. Jeju Ala na świecie az nie do uwierzenia, wyczekałas sie kochana troszkę na córcię..
 
Bunia no dala na siebie poczekac.
Teraz smieje sie z tych przwpowiadaczy ale w sumie skad moglam wiedziec czy nie beda sie przeradzac w silniejsze..
Dobrze ze mala juz z nami cala i zdrowa.

Od poltorej godziny cycamy ! Ciekawe kiedy dostane pokarm bo tej siary to malutko haha..a mala widze chce i chce ! Kilka zmian piersi na jedno karmienie.

Aa rodzilam z polozna ktora przyjmowala Emilka i mnie pamietala ;)
 
Dziewczyny gratuluję wam bardzo waszych pociech! Jeszcze ja jestem w dwupaku i nic się nie zapowiada. Wczoraj miałam ostatnia wizytę u gin, szyjka się nie skraca ale jest miękka, pipka opuchnięta wiec niby coś się obniża a rozwarcie uwaga aż na opuszek! Hahahaah się uśmiałam :-D
 
reklama
Akuku, wspolczuje! Mnie bolalo pierwsze 2 dni tak, ze jechalam na paracetamolu kazde 6h. Przez ten bol nie moglam sie podniesc po karmieniu. Na szczescie 3go bylo juz znosnie...
 
Do góry