reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Lunera ooooo nie! :( a przydałaby się po tych trudach :D


Nasza pyza :) nie widzę mojego posta nie wiem czy wcięło? Jesli tak to o 11 45 przyszedł na świat Leon, wyszarpany siłą z własnej chaty za pomocą oxy (bo skurcze z którymi przyjechałam na ip najprawdopodobniej w ogóle nie prowadziły do porodu :/ ), ból niemiłosierny, poród intensywny, pierwszy przy tym to marzenie! Takze nigdy więcej ;)
Z plusów : nie pękłam ani nie byłam nacinana, z minusów....:

Akuku znam ten ból, nogi nie mogę unieść W OGOLE, zupełnie jakbym dostała kijem od baseballa prosto w jajka :/ cały poród położna musiała mnie kłaść lub sadzać, bo sama z bólu nie mogłam po prostu :(
 

Załączniki

  • 1440249799402.jpg
    1440249799402.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
Akuku super opis porodu[emoji3]

Anciikowa gratulacje!!!
Fajny Leonek[emoji7]

Myslalam juz ze mlody nie zasnie. Usypialam go ponad godzine. Myslalam ze odpoczne na drzemce mlodej ale niestety. Hugo dopiero co zasnal a mloda wlasnie sie budzi. Wrrr oszaleje
 
Ancikowa ! Slicznosci ;);)

Dziewczyny u mnie w domu jednak jelitowka ! Znowu !
Emil wlasnie zwymiotowal.. mnie cos muli.. moglam sie zarazic od Vikiego.. ehh
 
reklama
Akuku może Ci byc niedobrze po gazie. Mi było bardzo niedobrze ale potem przeszło.

W ogóle to po porodzie zamykałam oczy i czułam jak odpływam... Otwieram oczy a tu dziecko koło mnie leży;) i tak z 30 razy miałam.

Jak szybko doszliście do siebie po porodzie? Mnie tak tyłek boli i noc sie nie poprawia. Nam tez mega hemoroid i nie wydaje mi sie by miał szybko zniknąć.
 
Do góry