reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Akuku i nic nie da tłumaczenie, że urodziłaś już trójkę dzieci i nie pisały Ci się skurcze, a rozwarcie się robiło? Co im szkodzi sprawdzić????

Lakara wciąż trzymam kciuki &&&&
 
Akuku,
Na ktg wczoraj co 1- 2 min skurcze to pisze ze 100% przez minutę nawet i myślałam że rozkręci ... skurcze btly bolesne ale nie aż tak bardzo, wiec różnie odczuwają ból i roznie się pisze na ktg.


Dziewczyny dziękuję za kciuki, oby zadzialy wasze kciuki w końcu ;)
 
Lucere gratulacje! Witamy Ignasia ! :)

Akuku oby się rozkręciło i to było dziś :)

U mnie w ciąż cisza.. dużo spaceruje, ruszam się bo zrobiło się przyjemniej i nie ma takiego upału.. i nic, tylko mnie nogi bolą :(
 
Super Akuku! Wiem, że Ci ciężko ze względu na Vikiego, ale wszystko będzie dobrze. Skup się na Ali bo jemu jest pewnie obojętne kto mu "trzyma włosy" [emoji6]
Akuku, Lunera, Bunia kciuki & & & &
Lucere gratulacje!![emoji8] Witaj Ignaś!
Anciikowa ja podobne myśli mam od wtorku. Ale będzie jak lekarze zadecydują. Też nie chciałam cc ale teraz wszystko dla dobra małego.
 
Nadal w szpitalu pospalam chwile..tylko skurcze wybudzaly ale co 18 minut! Bolesne mocno.. sprobuje dalrj pospac.. bo wydaje mi sie ze organizm zwolnil przez nieprzespana noc. ..cala noc praktycznie oka nie zmrozylam.

Narazie mnie nie wyganiaja. Mam sprobowac pospa i zobaczymy co dalej .. jak skurcze beda bardziej regularne to sprawdza rozwarcie.
 
reklama
Zuzzi suuuper video! Mój niestety jak usłyszał to zamilkł, usiadł na podłodze i wyglądał na obrażonego, a kiedy zaczęliśmy dopytywać czemu ma taką minę to odpowiedział zły, że on nie chce rodzeństwa i nie chce "tego dziecka" :( na szczęście oswajaliśmy go z myślą, że Leon się pojawi i powolutku jest coraz lepiej, ale jak będzie to się okaże po porodzie. Z rozpieszczonym jedynakiem zawsze jest ciężko ;) ale znalazłam w końcu prezent dla Kubusia od Leośka i myślę, że jakoś przebrniemy! :)
 
Do góry